2014-04-01 00:00 Justyna Gdowska

Ostatnia szansa na tańszy karnet Play-Off

Regularnie przyczyniasz się do tworzenia na INEA Stadionie najlepszej atmosfery w kraju, ale nie masz jeszcze swojego miejsca na trybunach na mecze fazy mistrzowskiej? Na spotkanie z Jagiellonią (5 kwietnia, 20:30) przyprowadź na Bułgarską kibicowskich debiutantów, a karnet Play-Off kupisz ze zniżką!

Regularnie przyczyniasz się do tworzenia na INEA Stadionie najlepszej atmosfery w kraju, ale nie masz jeszcze swojego miejsca na trybunach na mecze fazy mistrzowskiej? Na spotkanie z Jagiellonią (5 kwietnia, 20:30) przyprowadź na Bułgarską kibicowskich debiutantów, a karnet Play-Off kupisz ze zniżką!

Dycha za znajomego

Kolejny wiosenny weekend przed nami. Planowałeś iść w sobotę na mecz, ale przyjeżdżają do Ciebie znajomi i nie masz co z nimi zrobić? Rodzina? A może kolega, czy koleżanka jeszcze nigdy nie byli przy Bułgarskiej? Zabierz ich wszystkich ze sobą na ostatni, domowy pojedynek lechitów w rundzie wiosennej i zaraź miłością do Kolejorza.

Zdzieranie gardeł i przeżywanie piłkarskich emocji ze znajomymi, których nigdy wcześniej nie było na INEA Stadionie, to tylko część plusów wspólnego kibicowania. Za każdą osobę, którą weźmiesz w sobotę ze sobą, otrzymasz 10 złotych na kolejny karnet. Jeśli nie masz jeszcze karnetu Play-Off, zniżkę zrealizujesz nawet w tym miesiącu!

Jak to działa?

Krok 1. Zaloguj się na kartakibica.lechpoznan.pl, wejdź w podgląd swojego konta klikając adres email, wybierz zakładkę "Polecanie".

Krok 2. Skopiuj link znajdujący się przy akcji "Umiesz liczyć? Licz znajomych!" i wyślij go do zaproszonej osoby.

Krok 3. Zaproszona osoba musi wejść na stronę z otrzymanego linka. W plikach cookies komputera zapisze się informacja o przystąpieniu do akcji.

Krok 4. Osoba zaproszona kupując bilet przez Internet w okienku "Polecenie" potwierdza Twoją tożsamość, która powinna pojawić się w nim automatycznie (jeśli Krok 3. został wykonany zgodnie z instrukcją).

Dokładną instrukcję "Umiesz liczyć? Licz znajomych!" znajdziesz tutaj >>>

Z chwilą, w której zaproszona przez Ciebie osoba kupi bilet na mecz, wyślemy do Ciebie e-maila z potwierdzeniem, a na Twoim koncie pojawi się 10 dodatkowych punktów. Każdy punkt to 1 zł.

W akcji "Umiesz liczyć? Licz znajomych!" ważne są wszystkie bilety na mecze kupowane przez nowych kibiców Lecha Poznań, czyli osoby które przez swoje konto na kartakibica.lechpoznan.pl nie dokonywały jeszcze żadnych zakupów. Z akcji wyłączone są bilety Hospitality (strefy Silver, Gold i Platinum) oraz Sektor Rodzinny.

Regulamin akcji "Umiesz liczyć? Licz znajomych!" >>>

Następne mecze

Niedziela 20.09 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Warta Poznań
Niedziela 27.09 godz.15:00
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij