2014-09-30 00:00 Karol Szumlicz

Ostatni dzień zgłoszeń do Wakacyjnego Konkursu Lecha Poznań

To już koniec wakacji, więc warto pochwalić się swoimi wojażami w XIV edycji Wakacyjnego Konkursu Lecha Poznań.  Możesz pokazać nie tylko interesujące miejsca, ale przede wszystkim, że jesteś z Lechem również na wakacjach!

To już koniec wakacji, więc warto pochwalić się swoimi wojażami w XIV edycji Wakacyjnego Konkursu Lecha Poznań. Możesz pokazać nie tylko interesujące miejsca, ale przede wszystkim, że jesteś z Lechem również na wakacjach!

Co roku fani przysyłają wiele ciekawych zdjęć ze swoich urlopów w niebiesko-białych barwach. W poprzedniej edycji triumfowały Kanion Kolorado, Peru i Kasprowy Wierch. Jakie wojaże zwyciężą w tegorocznej edycji?

Czekamy na Wasze zdjęcia z najróżniejszych zakątków świata, a dla najlepszych przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody. Może to właśnie Twoje zdjęcie uzyska uznanie w oczach kibiców?

Specjalnie na tą okoliczność otworzyliśmy dla Was aplikację Lecha Poznań>>>, przez którą możecie się zgłaszać oraz głosować na najlepsze Waszym zdaniem zdjęcie z wakacji!

Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać od 14 lipca do 30 września 2014 roku. Głosowanie publiczności rozpoczyna się po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń czyli od 1 października i trwa do 15 października 2014 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 listopada 2014 roku.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i przesyłanie zdjęć wraz z formularzem oraz opisem zdjęcia. Spośród nich kibice wybiorą najefektowniejsze. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę główną w postaci aparatu fotograficznego Canon PowerShot SX170. Drugie miejsce otrzyma plecak fotograficzny Canon 300 EG a trzecie statyw Velbon DF-50.

Sponsorem nagród jest firma Digital24>>>

Dodaj zdjęcie już teraz, zapraszamy: https://apps.facebook.com/lech_poznan/

Następne mecze

Piątek 26.02 godz.20:30
Warta Poznań
vs |
Lech Poznań
Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij