2019-08-31 09:01 Lilianna Szymczak , fot. Marcin Rajczak

Nie stój w kolejkach, kupuj bilety przez internet

Zakup biletów na mecze Lecha Poznań jest bardzo łatwy i wygodny. Jeśli nie chcesz stać w kolejkach, aby nabyć wejściówkę na spotkanie Kolejorza, wystarczy jedynie dobre łącze internetowe. Proponujemy trzy opcje zakupu, które nie wymagają ponoszenia dodatkowych kosztów, a przede wszystkich oszczędzają czas przed meczem.

Po pierwsze, print@home lub bilet przez sms

Chcesz kupić bilet na mecz Kolejorza przez naszą stronę biletową? Możesz to zrobić nawet jeśli nie posiadasz Karty Kibica! Wystarczy, że przy zakupie wejściówki wybierzesz opcję samodzielnego wydruku, print@home. Na stadion możesz przyjść z biletem, który samodzielne wydrukujesz na domowej drukarce w formacie A4.

Jeżeli zakupiłeś bilet na naszej stronie biletowej, ale nie masz jak go wydrukować, to pamietaj, że na trybuny przy ulicy Bułgarskiej możesz wejść również przy pomocy sms-a. Wystarczy zeskanować na kołowrocie kod kreskowy z wyświetlacza telefonu i wspólnie ze znajomymi dopingować Kolejorza.

Po drugie, aplikacja Lech Bilety

Z aplikacją Lech Bilety - podobnie jak na stronie biletowej - kupisz w kilku krokach bilet i co ważne przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny stadionu. Za wejściówkę zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU.

Chcesz się dowiedzieć więcej o aplikacji Lech Bilety? Wejdź tutaj >>>
Aplikację na system Android możesz pobrać tutaj >>>
Aplikację na system iOS możesz pobrać tutaj >>>

Po trzecie, bilet papierowy

Zachęcamy również do zakupów w sklepach klubowych w Galerii Pestka, Avenida, Kupcu Poznańskim i Posnanii, a także w Kąciku Kibica w CH King Cross oraz we wszystkich Punktach Partnerskich. Sprawdź tutaj >>>

Bilety papierowe można kupić w naprawdę wielu miejscach, gdzie nie ma dużych kolejek. Pamiętaj również, że w dniu meczu za wejściówki w kasach stadionowych zapłacisz 5 złotych więcej.

Następne mecze

Środa 08.07 godz.20:00
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij