2019-10-15 12:13 Lilianna Szymczak

Lubo i Józiu przewodnikami po Stadionie Poznań

We wtorek, 22 października o godzinie 18:00 odbędzie się kolejna w tym roku wycieczka z piłkarzami. W rolę przewodników - jak zawsze - wcielą się gracze Kolejorza, Lubomír Šatka oraz Kamil Jóźwiak*. Wspólnie poznajcie Stadion Poznań "od kuchni"!

Zwiedzanie pełne wrażeń

Obaj gracze stadion przy Bułgarskiej znają bardzo dobrze, a wiele zakamarków nie ma przed nimi żadnych tajemnic. Teraz na wspólnej wycieczce będziesz mógł posłuchać ciekawych historii i wspólnie z nimi obejrzeć wybrane miejsca, które są na co dzień niedostępne dla kibiców.

Zawodnicy Lecha pokażą nie tylko tunel, którym wychodzą na każde spotkanie rozgrywane przy ulicy Bułgarskiej oraz ławki rezerwowych. Kibice wspólnie z piłkarzami odwiedzą salę konferencyjną, gdzie będą mogli wcielić się w rolę dziennikarzy zadających lechitom pytania na koferencjach. To jednak nie koniec atrakcji! Jakie miejsca pokażą jeszcze gracze Kolejorza? Warto przekonać się już we wtorek, 22 października o godzinie 18:00.

Zgłos się już dziś!

Bilety na godzinne oprowadzanie dostępne są w cenie 50 złotych (normalny) oraz 30 złotych (ulgowy). Dzieci do 5. roku życia na wspólne zwiedzanie wejdą bezpłatnie. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rezerwacja, której dokonać można telefonicznie pod numerem 660 423 851 lub mailowo na wycieczki@lechpoznan.pl. Przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie od osób indywidualnych. Wycieczka z piłkarzami nie jest dedykowana dla grup zorganizowanych.

Bilety na zwiedzanie można kupić też tutaj >>>

Bogata oferta wycieczek

Nie pasuje Ci najbliższa wycieczka? Nic straconego! Zwiedzanie z piłkarzami już na stałe wpisało się do naszego harmonogramu. Śledź stronę wycieczek i skorzystaj z naszej bogatej oferty. Warto poznać Stadion Poznań na nowo!

* - trener zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian

Następne mecze

Piątek 22.11 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Piast Gliwice
Piątek 29.11 godz.20:30
Wisła Płock
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij