2019-08-29 19:03 Mateusz Jarmusz , fot. Adam Jastrzebowski

Lechici w Starym Browarze

W czwartek na kibiców zgromadzonych w Stacji Kolejorz znajdującej się w Starym Browarze czekała miła niespodzianka. Mieli okazję spotkać się, porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie z piłkarzami Lecha Poznań.

Czwartkowe popołudnie w Starym Browarze było bardzo wyjątkowe. Wielu gości tego centrum handlowego mogło być zdziwionych tłumem ludzi zgromadzonych przed Stacją Kolejorz, ale tuż po godzinie 17:00 wyjaśniło się na co czekają licznie zgromadzeni kibice. W klubowym sklepie pojawili się piłkarze Lecha Poznań – Lubomir Šatka i Tymoteusz Puchacz.

– Bardzo fajnie, że mamy okazję spotkać się z kibicami bezpośrednio, bo jest to zupełnie inna sytuacja niż w relacji boisko-trybuny. Wiele razy usłyszałem słowa wsparcia oraz widać jak kibice żyją już meczem z Cracovią – mówi wychowanek niebiesko-białych.

Zawodnicy Kolejorza przez blisko godzinę czasu rozmawiali z kibicami, pozowali do zdjęć i rozdali wiele autografów. Spotkania z piłkarzami w Stacji Kolejorz w Starym Browarze będą wydarzeniem cyklicznym i na pewno jeszcze wiele razy kibice będą mieli okazję do spotkania się ze swoimi idolami.

Następne mecze

Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 03.03 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij