2018-12-01 14:00

Lech Cup promuje #EqualGame

Bo wszyscy kochamy piłkę nożną! Z takim hasłem Lech Poznań dołączył do kampanii #EqualGame prowadzonej przez UEFA. W jej ramach Kolejorz promuje takie wartości jak równość, tolerancja i dostęp do sportu. Klub wsparli przy okazji tej aktywności uczestnicy wszystkich ośmiu klubów Lech Cup.

Dzięki sile oddziaływania piłki nożnej, zainteresowaniu jakie generuje i możliwościom budowania autorytetów zdziałać można wiele dobrego. To właśnie dlatego tysiące piłkarzy, działaczy, wiele klubów i federacji promuje pozytywne wzorce.

Od lat w podobny sposób działa również Lech. Poprzez pozameczowe inicjatywy stara się zarażać duchem sportu amatorskiego, namawia do aktywności fizycznej i dbałości o zdrowie. Wiele punktów wspólnych ma z kampanią #EqualGame prowadzoną od 2017 roku przez UEFA.

Tym razem Kolejorz i UEFA połączyły siły. Przy okazji dorocznego turnieju Lech Cup, w którym regularnie występują największe kluby Starego Kontynentu, powstał spot promujący... po prostu miłość do piłki nożnej. W rzeczywistości to swoisty manifest otwartości, tolerancji, szacunku do drugiego człowieka.

8 kapitanów lub wyróżniających się zawodników Anderlechtu, Arsenalu, Austrii, Benfiki, Chelsea, Herthy, Lecha i Slavii stanęło przed kamerą, by w swoich ojczystych językach opowiedzieć o tym, że kochają piłkę nożną.

Wszyscy powinni móc się cieszyć z piłki nożnej.
Nieważne, czy grasz na podwórku, na pięknym boisku, czy uwielbiasz ją oglądać.
Na całym świecie, gdziekolwiek jesteś i kimkolwiek jesteś.
Możesz być młody lub stary, duży lub mały...
Przeżywaj wszystkie emocje znane ludzkości.
Wyrażaj siebie, kochaj swoje barwy i szanuj rywali.
Ucz się z porażek.
Pragnij zwyciężać.

Bo wszyscy kochamy piłkę nożną.

Zobacz efekt już teraz.

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij