2011-07-12 00:00 Jakub Szymczak

Krivets pracuje z Luisem Milą

Pod koniec ubiegłego sezonu Białorusin doznał kontuzji pleców, a na początku czerwca przeszedł jeszcze operację przepukliny. To wszystko spowodowało, że Krivets otrzymał dłuższe wolne i po powrocie do klubu trenował tylko indywidualnie.

 

Wydawało się, że na obozie w niemieckim Miesbach Sergei będzie już trenował normalnie z całą drużyną, jednak rzeczywistość dla Białorusina okazała się bardziej brutalna. Pod względem zdrowotnym wszystko jest już w porządku i sztab medyczny przekazał Krivtsa pod opiekę trenera przygotowania fizycznego.

 

- Zaplanowaliśmy 15-dniowy cykl, w którym będziemy wypracowywać pewną ilość siły, wytrzymałości, ale także chcemy zapobiec ewentualnym nawrotom urazu pleców -  mówi trener przygotowania fizycznego Lecha Poznań Luis Mila.

 

To z kolei oznacza, że być może do końca zgrupowania w Miesbach Białorusin będzie trenował indywidualnie i jest mało prawdopodobne, aby wystąpił w jakimś sparingu.  - Przez siedem tygodni był poza grą i po takiej przerwie ciężko jest szybko wrócić do gry. Z każdym dniem jest jednak lepiej i jestem przekonany, że za piętnaście dni wszystko będzie już OK - dodał Luis Mila.

Następne mecze

Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa
Niedziela 07.03 godz.15:00
Pogoń Szczecin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij