2019-08-31 12:12 Lilianna Szymczak

Granie na rozgrzewanie - playlisty lechitów

Od spotkania Lecha Poznań z Cracovią (1 września, 17:30) o oprawę muzyczną na stadionie zadbają… piłkarze Kolejorza! Kibice obecni na obiekcie przy Bułgarskiej - przed meczami niebiesko-białych - będą mogli posłuchać przygotowanych przez lechitów playlist.

Piłkarskie spotkanie rozpoczyna się na długo przed pierwszym gwizdkiem. Już od samego rana można śledzić najciekawsze informacje w centrum meczowym na oficjalnej stronie internetowej Kolejorza, a na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu przed Stadionem Poznań jest możliwość skorzystania z darmowych atrakcji, które klub przygotowuje w specjalnie ustawionej Strefie Rozrywki (róg ulic Ptasiej oraz Bułgarskiej).

To jednak nie wszystkie nowości czekające na kibiców w sezonie 2019/20! Od spotkania Lecha z Cracovią o oprawę muzyczną zadbają sami piłkarze! Każdy z lechitów przygotował swoją playlistę, którą teraz kibice obecni na Stadionie Poznań będą mogli usłyszeć i dzięki niej przygotować się do meczu.

- Od teraz przed każdym domowym meczem Kolejorza będziemy prezentować kibicom obecnym na trybunach stadionu, playlisty muzyczne przygotowane przez naszych zawodników. Każdy z graczy mógł zaproponować po dziesięć utworów, których sam słucha, dlatego są to głównie kawałki idealnie przygotowujące do piłkarskiego spotkania - tłumaczy Szymon Goc z marketingu Lecha Poznań.

Na pierwszy ogień idzie Lubomir Šatka, na którego playliście znaleźli się m.in. Drake, Chris Brown czy Jason Derulo. Warto pojawić się na Stadionie Poznań wcześniej niż dotychczas, bo pierwsze utwory będą do posłuchania już od godziny 16:40.

Bilety na spotkanie Lech-Cracovia kupisz tutaj >>>

Następne mecze

Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań
Wtorek 03.03 godz.18:00
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij