2014-06-25 00:00 Justyna Gdowska

FOGO na dłużej z Lechem

Lech Poznań przedłużył współpracę z firmą Agregaty FOGO Sp. z o. o., którą kibice Kolejorza znają już z meczowych koszulek piłkarzy z ubiegłego sezonu. Nowa umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2014/2015.

Lech Poznań przedłużył współpracę z firmą Agregaty FOGO Sp. z o. o., którą kibice Kolejorza znają już z meczowych koszulek piłkarzy z ubiegłego sezonu. Nowa umowa będzie obowiązywać do końca sezonu 2014/2015.

Nowe logo

W nadchodzącym sezonie na rękawkach piłkarskich trykotów pojawi się nowe logo dotychczasowego partnera Lecha. W ubiegłych rozgrywkach na ramionach lechitów widniał biały napis, a od lipca będzie on drukowany dodatkowo na czerwonym tle. Logo nie będzie jednak jedyną zmianą. Firma zwiększyła swoje zaangażowanie finansowe, w związku z czym będzie należeć do kategorii sponsorskiej premium.

Prezes kibic

- FOGO jest z Lechem na dobre i na złe. Wiemy, że sport jest nieprzewidywalny, ale patrząc na poziom, jaki reprezentuje klub, możemy być tylko dumni ze współpracy – mówi prezes firmy Agregaty FOGO, Tomasz Błaszak. - Osobiście od lat jestem kibicem Kolejorza i regularnie wspieram Lecha z trybun INEA Stadionu. Ostatnio na meczu byliśmy obecni całą firmą. To świetny sposób na integrację zespołu – dodaje.

Owocna współpraca

Firma zdecydowała się na zwiększenie świadczeń marketingowych, ponieważ po współpracy w ubiegłym sezonie odczuła zdecydowane korzyści – regularnie otrzymujemy feedback od innych podmiotów rynkowych, że jesteśmy widoczni przy Kolejorzu. Do spotkań z partnerami biznesowymi wykorzystujemy również mecze rozgrywane na INEA Stadionie. Dzięki prestiżowym wnętrzom stref VIP i niesamowitej atmosferze, która panuje przy Bułgarskiej, to rewelacyjne miejsce na nieformalne spotkania - kończy prezes Błaszak.

Czołowy producent

Firma Agregaty FOGO Sp. z o.o. jest czołowym polskim producentem agregatów prądotwórczych. Na przestrzeni lat wypracowała szeroką gamę niezawodnych produktów, których projektowanie i produkcja odbywa się z uwzględnieniem krajowych i międzynarodowych norm, a wysoka jakość i niezawodność potwierdzona jest licznymi certyfikatami. Innowacyjność produkcji osiągana jest dzięki nieustannym inwestycjom. Ponadto firma prowadzi też aktywne działania handlowe i marketingowe.

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:30
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij