2020-02-22 11:11 Lilianna Szymczak

DJ Puszka prezentuje - Granie na rozgrzewanie

Starcie Lecha Poznań z Lechią Gdańsk (23 lutego, 17:30) będzie kolejnym, w którym o oprawę muzyczną na stadionie zadbają… piłkarze Kolejorza! Kibice obecni na obiekcie przy Bułgarskiej będą mogli posłuchać playlisty przygotowanej przez Tymoteusza Puchacza.

Piłkarskie spotkanie rozpoczyna się na długo przed pierwszym gwizdkiem. Już od samego rana można śledzić najciekawsze informacje w centrum meczowym na oficjalnej stronie internetowej Kolejorza, a od godziny 16:45 będzie można zobaczyć po raz kolejny Sektor Rodzinny, gdzie dzieci w trakcie całego starcia będą pod opieką animatorów >>>

To jednak nie wszystkie nowości czekające na kibiców w sezonie 2019/20! Od początku września o oprawę muzyczną czasu spędzonego na Stadionie Poznań dbają sami piłkarze! Każdy z lechitów przygotował swoją playlistę, którą teraz kibice będą mogli usłyszeć i dzięki niej przygotować się do meczu.

W rundzie jesiennej fani Kolejorza mogli posłuchać playlist przygotowanych przez: Lubomira Šatkę, Darko Jevticia, Joao Amarala, Christiana Gytkjaera, Kamila Jóźwiaka, Thomasa Rogne oraz Miłosza Mleczko. Wiosną z kolei przyszedł czas na Mickeya van der Harta, a teraz na Tymoteusza Puchacza. Warto pojawić się na Stadionie Poznań wcześniej niż dotychczas, bo pierwsze utwory będą do posłuchania już od godziny 16:45.

Bilety na spotkanie Lech-Lechia kupisz tutaj >>>

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij