2014-06-24 00:00 Justyna Gdowska

4730 zł zniżki na karnety

345 nowych kibiców, 10 lub 15 punktów za każdego z nich, czyli w sumie 4730 oczek wymienionych na złotówki. Pamiętasz akcję „Umiesz liczyć? Licz znajomych!”? To jej plony z ubiegłego sezonu. Jej dalszy ciąg już w lipcu.

345 nowych kibiców, 10 lub 15 punktów za każdego z nich, czyli w sumie 4730 oczek wymienionych na złotówki. Pamiętasz akcję „Umiesz liczyć? Licz znajomych!”? To jej plony z ubiegłego sezonu. Jej dalszy ciąg już w lipcu.

Na czym to polega?

Masz znajomych, których jeszcze nigdy nie było na Kolejorzu. Chcecie się spotkać. Sęk w tym, że oni nie są na bieżąco z terminarzem i proponują Ci dokładnie tę godzinę, o której przy Bułgarskiej zabrzmi pierwszy gwizdek. Ty natomiast nie wyobrażasz sobie nie być na meczu. Co możesz zrobić? Najlepsza opcja to wziąć ich ze sobą!

Nie tylko zarazisz ich miłością do Kolejorza, ale dodatkowo za każdego z nich zgarniesz punkty, które wymienisz na zniżkę na kolejny karnet. W ubiegłym sezonie było to standardowo 10 zł za każdą przyprowadzoną osobę, a na trzy ostatnie mecze stawka wzrosła o 5 zł. W tym czasie na INEA Stadionie pojawiło się dokładnie 345 zaproszonych przez Was nowych kibiców. Teraz z punktami wracamy do punktu bazowego (10 pkt = 10 zł) i czekamy na więcej debiutantów!

Dyszka do dyszki

Zastanawiasz się, ile osób możesz zaprosić maksymalnie? W Lechu nie ma limitów! Lider Wiosny 2014, pan Mikołaj, karnet Runda Finałowa kupił taniej o... 90 złotych! Żałujesz, że to nie byłeś Ty? Wystarczy, że nie zmarnujesz szansy w nowym sezonie, to jeszcze w tym roku pobijesz ten rekord. Twoja zniżka wyniesie nie jak w przypadku pana Mikołaja 72%, a jeszcze więcej.

Już zbierałeś czy zaczynasz?

Dokładnie w tej chwili przypomniało Ci się, że przecież masz już uzbierane punkty? Czas zamienić je w złotówki. Do tej pory dopiero 8 karnetów Wyglancowanych, Akuratnych, Z Knyfem i Na Szagę zostało kupionych ze zniżką. Punktów oczywiście nikt Ci nie zabierze, ale wymarzone miejsce na trybunach, a i owszem, może zniknąć. Nie ma na co czekać!

Teraz już wiesz, że pierwsze co zrobisz w lipcu, jeszcze przed startem T-Mobile Ekstraklasy i Ligi Europy, to wykombinujesz, który z Twoich znajomych nie był jeszcze przy Bułgarskiej? W takim razie dla Ciebie mamy kilka zasad udziału w akcji. Najważniejsze – nie musisz posiadać Karty Kibica Lecha Poznań, wystarczy, że masz konto na stronie kartakibica.lechpozna.pl. Dalsze kroki znajdują się poniżej.

Krok 1. Zaloguj się na swoje konto na kartakibica.lechpoznan.pl, wejdź w podgląd swojego konta klikając adres email, wybierz zakładkę "Polecanie".

Krok 2. Skopiuj link znajdujący się przy akcji "Umiesz liczyć? Licz znajomych!" i wyślij go do zaproszonej osoby.

Krok 3. Zaproszona osoba musi wejść na stronę z otrzymanego linka. W plikach cookies komputera zapisze się informacja o przystąpieniu do akcji.

Krok 4. Osoba zaproszona kupując bilet przez Internet w okienku "Polecenie" potwierdza Twoją tożsamość, która powinna pojawić się w nim automatycznie, jeśli Krok 3. został wykonany zgodnie z instrukcją.

Dokładną instrukcję "Umiesz liczyć? Licz znajomych!" znajdziesz tutaj >>>

Z chwilą, w której zaproszona przez Ciebie osoba kupi bilet na mecz, wyślemy do Ciebie e-maila z potwierdzeniem, a na Twoim koncie pojawi się 10 dodatkowych punktów. Każdy punkt to 1 zł.

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:30
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij