2014-04-29 00:00 Łukasz Borowicz

300 tysięcy kibiców na Kolejorzu

W piątek na Bułgarskiej przekroczyliśmy magiczną dla większości liczbę 300 tysięcy kibiców na trybunach w skali sezonu. INEA Stadion niezależnie od okoliczności jest najsilniejszym punktem na kibicowskiej mapie Polski.

W piątek na Bułgarskiej przekroczyliśmy magiczną dla większości liczbę 300 tysięcy kibiców na trybunach w skali sezonu. INEA Stadion niezależnie od okoliczności jest najsilniejszym punktem na kibicowskiej mapie Polski.

Frekwencja tradycyjna = najwyższa

Po raz kolejny w tym sezonie największa liczba kibiców pojawiła się właśnie na Bułgarskiej. Ponad 19 tysięcy osób dopingowało piłkarzy Kolejorza tylko z trybun Anioły, Czapczyka i Białasa. Gdyby nie zamknięcie Kotła – byłoby nas pewnie znacznie więcej. Ponad 5 tysięcy mniejszą frekwencję odnotowano w Warszawie, a prawie 8 tysięcy mniejszą we Wrocławiu.

To już 300 tysięcy!

Ścisk w czołówce? Nie w tej klasyfikacji. Lech Poznań z liczbą 307.846 odwiedzin na INEA Stadionie jest samotnym liderem w frekwencyjnym zestawieniu klubów T-Mobile Ekstraklasy. Legia z wynikiem 239.171 osób zajmuje drugą lokatę i w żaden sposób nie zagraża stolicy Wielkopolski. Trzecia na podium jest krakowska Wisła, którą w tym sezonie dopingowało prawie 100 tysięcy kibiców mniej niż w Poznaniu.

Najważniejsze dopiero przed nami

Przed nami najważniejsze trzy mecze Rundy Finałowej. Nadal liczymy się w grze o mistrzostwo Polski, a przy Bułgarskiej w tym sezonie wygraliśmy 12 meczów, 3 zremisowaliśmy i tylko raz przegraliśmy. Za spotkanie z Pogonią z 20 września przyjdzie jeszcze czas na rewanż. Najpierw jednak podejmiemy Górnika Zabrze, a na koniec zmierzymy się z Ruchem Chorzów. W jaskini lwa nie ma już mowy o porażkach, zwłaszcza przy takich kibicach. Bądźcie dalej z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany karnetem na trzy najważniejsze mecze Rundy Finałowej, kliknij tutaj >>>

Jeśli jesteś zainteresowany biletami na któryś z trzech najważniejszych meczów Rundy Finałowej, kliknij tutaj >>>

Następne mecze

Niedziela 12.07 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Środa 15.07 godz.20:30
Cracovia
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij