2016-07-15 12:00 Mateusz Szymandera

Wyjazdowy komplet lechitów

Białe koszulki z niebieskim kołnierzem, paskiem na barkach i obwódką wokół rękawka, a także niebieskimi spodenkami i getrami - tak będzie wyglądać w najbliższym sezonie drugi komplet strojów piłkarzy Lecha Poznań.

Oficjalna premiera pierwszego kompletu miała miejsce podczas niedzielnej prezentacji drużyny. Podstawowe trykoty Kolejorza mają niebiesko-białe barwy, posiadają pasy i są cieniowane. Do zestawu piłkarze będą nosić białe spodenki i białe getry.

Zupełnie inaczej wygląda drugi komplet. Koszulka meczowa jest biała i zawiera niebieskie elementy w postaci obwódki rękawków, paska na barkach oraz kołnierzyka, który tym razem ma kształt tzw. "serka". Spodenki i getry są niebieskie. Drugi komplet strojów bramkarzy jest jaskrawo żółty.

Nadrukowane numery i nazwiska lub pseudonimy piłkarzy od tego sezonu Lotto Ekstraklasy tworzone są nową, charakterystyczną czcionką, stworzoną specjalnie na potrzeby najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Różnice między kompletami strojów wynikają z przepisów piłkarskich. Klub na każdy mecz musi mieć przygotowane dwa zestawy, które wcześniej zostały zatwierdzone przez Lotto Ekstraklasę.

Następne mecze

Sobota 06.06 godz.17:30
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań
Wtorek 09.06 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Pogoń Szczecin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij