2017-06-24 12:46 Mateusz Szymandera

Ostatni trening w Opalenicy

Regeneracji poświecony był jedyny zaplanowany na sobotę trening piłkarzy Kolejorza. Była to ostatnia jednostka treningowa przeprowadzona przez sztab szkoleniowy w trakcie zgrupowania w Opalenicy.

- Zawodnicy, którzy zagrali 60-70 minut mieli krótką regenerację. Pozostali, czyli ci którzy weszli na boisko z ławki oraz ci, którzy obejrzeli mecz z trybun mieli trening. Ten był stricte piłkarski. Pojawiły się na nim ćwiczenia doskonalające podania oraz gry treningowe m.in. trzech na trzech - tłumaczy trener przygotowania fizycznego dr Martin Mayer.

Wśród piłkarzy, którzy wzięli udział w pomeczowej regeneracji byli m.in. Radosław Majewski, Mario Situm, Robert Gumny oraz Nicki Bille. Cała czwórka została zmieniona w drugiej połowie wygranego sparingu z Hapoelem Beer Szewa. Na boisku spędzili jednak ponad godzinę, a w przypadku "Gumy" nawet 79 minut.

Po obiedzie piłkarze Lecha wyjadą z Opalenicy i tym samym zakończą obóz w Opalenicy. Kolejny trening mają zaplanowany na niedzielne popołudnie. Początkowo sztab szkoleniowy chciał dać drużynie wolne, ale ostatecznie zdecydował się na przeprowadzenie zajęć, którymi rozpocznie bezpośrednie przygotowania do czwartkowego meczu z FK Pelister.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij