2017-07-03 13:12 Mateusz Szymandera , fot. Marcin Rajczak

Lech dynamicznie się rozwija

W poniedziałek w Loży Prezydenckiej INEA Stadionu zaprezentowano nowego sponsora strategicznego Lecha Poznań. Firma Aforti Holding związała się z Kolejorzem trzyletnią umową. Podczas prezentacji głos zabrali prezesi Lecha oraz Aforti, Karol Klimczak i Klaudiusz Sytek, a także piłkarz, Maciej Makuszewski. Zapraszamy do poznania ich komentarzy.

Klaudiusz Sytek (prezes zarządu Aforti):

- Dziękuję za to, że mam zaszczyt być sponsorem Lecha. Współpracujemy ze sobą od zeszłego roku. Byliśmy przez ten czas sponsorem premium, a nasze logo pojawiało się na spodenkach zespołu. Już wtedy sygnalizowaliśmy rozszerzenie współpracy. Poznaliśmy Lecha od strony biznesowej, poznaliśmy osoby z działu sprzedaży oraz zarząd klubu. Wiemy na co możemy liczyć i jakie są korzyści z tej współpracy. Kiedy pojawiła się opcja poszerzenia współpracy, to zaczęliśmy rozmawiać. Podobnie jak prezes, chciałem podziękować swoim pracownikom, tym z departamentu marketingu. Dziękuję za pracę przy negocjacjach warunków umowy. Podczas jej wypełnienia chcemy współpracować z kibicami. Oni są dla nas ważni. Na murawie pojawiła się sektorówka, którą chcemy przekazać kibicom. Wierzę, że wykorzystają ją podczas opraw przy okazji meczów.

Karol Klimczak (prezes zarządu Lecha Poznań):

- Lech Poznań bardzo dynamicznie się rozwija. Nasza obecność w tym miejscu, a także to, że pojawił się tutaj pan Klaudiusz, to dowód na ten rozwój. Rok temu pozyskaliśmy sponsora, a nasza świetna współpraca spowodowała, że przekonaliśmy go do tego, by został naszym sponsorem strategicznym. Chciałbym podziękować naszemu zespołowi z działu sprzedaży. Ten rok pracy spowodował, że zyskaliśmy zaufanie sponsora. Nowy sponsor zaproponował nam bardzo dobre warunki finansowe, podpisaliśmy trzyletnią umowę. Jestem bardzo zadowolony. Przystępujemy do realizacji umowy z dużymi nadziejami. Witam pana Klaudiusza na pokładzie i życzę powodzenia. Cieszy mnie to, że siła marki Lecha rośnie i z każdym rokiem uzyskujemy coraz więcej partnerów biznesowych.

Maciej Makuszewski (pomocnik Lecha Poznań):

- Dziękuję za zaproszenia na tę konferencję. Cieszymy się jako zawodnicy, że mamy nowego sponsora, wielkiego sponsora. To cieszy, bo pozwoli nam to jako klubowi i zawodnikom się rozwijać. Większe zainteresowanie kibiców nas cieszy. Po to gramy, by jak najwięcej kibiców przychodziło na stadion. Jesteśmy zadowolony, że to nastąpiło. Wierzę, że prezes, który jest kibicem, będzie z naszej gry zadowolony.

Następne mecze

Sobota 30.01 godz.20:00
Górnik Zabrze
vs |
Lech Poznań
Piątek 05.02 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Zagłębie Lubin

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij