Mariusz Skrzypczak

Mariusz Skrzypczak jest kierownikiem pierwszej drużyny Lecha Poznań od czerwca 2015 roku. "Skrzypa" już od kilku lat jest pracownikiem klubu, ale jak sam twierdzi - związany z nim jest od zawsze, ponieważ jest poznaniakiem z krwi i kości.

Skrzypczak na Bułgarską trafił, gdy skończył 9 lat. Jego przygoda z Kolejorzem rozpoczęła się bowiem w grupach juniorskich, w których występował aż do 18. roku życia. "Skrzypa" przez cztery lata pracował w klubie, w Dziale Sportu, ale już od kilkunastu sezonów, jako przyjaciel Lecha, pomagał w organizacji dnia meczowego na Stadionie Poznań.

Wcześniej był kierownikiem w drużynie Oldbojów Kolejorza.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij