Maciej Smuniewski

Do Lecha dołączył przed sezonem 2013/14. Na stanowisku specjalisty ds. suplementacji zastąpił Radosława Hojszyka. Obecnie pełni funkcję jednego z fizjoterapuetów.

Zanim jednak dołączył do sztabu szkoleniowego sam grał w piłkę. Do dziś trenerzy Kolejorza proszą "Smunia" o pomoc w przygotowaniu ćwiczenia w trakcie treningu. Wtedy Smuniewski zakłada piłkarskie korki i wybiega na boisko, aby razem z zawodnikami Lecha przećwiczyć taktykę.

Smuniewski w przeszłości grał w piłkę. Trenował w Lechu Poznań w drużynie prowadzonej przez Tomasza Wichniarka. Później grał m.in. w Sparcie Oborniki, Unii Swarzędz, Warcie Poznań i Lubońskim KS. W 2012 roku odszedł z Lubońskiego KS, później przez półtora roku grał w Pelikanie Niechanowo.

W przeszłości występował towarzysko w drużynie K.K.S. Wiara Lecha, w której grają kibice Kolejorza.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij