Dariusz Dudka

Trener Dariusz Dudka dołączył do sztabu szkoleniowego Lecha Poznań w sierpniu 2020 roku. Kolejorz jest dla niego pierwszym klubem w karierze trenerskiej. W latach 2015-2019 był piłkarzem Lecha i zdobył z nim dwa Superpuchary Polski.

Dariusz Dudka jako piłkarz zebrał bagaż doświadczeń. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt występów w europejskich pucharach oraz 65 meczów w seniorskiej reprezentacji Polski. Grał dla takich klubów jak AJ Auxerre czy Levante.

Ma świetny kontakt z młodymi zawodnikami i pomaga im się rozwijać. Ostatnie dwa lata kariery spędził w rezerwach Kolejorza, gdzie dzielił się zdobytym doświadczeniem. Przygodę z futbolem zakończył awansem do 2. ligi z drugim zespołem Lecha.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel.  61 886 30 30   (10:00-17:00)

Infolinia klubowa: Tel: 61 886 30 00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij