Po zajęciach lechici muszą dać odpocząć mięśniom, dlatego prawie zawsze, po treningu udają się na basen. Ten, który poznaniacy mają do dyspozycji w COSie ma cztery metry głębokości, więc gdy dziś po skoku ze słupka Robert Binkowski zgubił czepek, do akcji wkroczył doktor Andrzej Pyda, który natychmiast przywdział swoje pływackie okulary i popisał się brawurową techniką nurkowania. - Bardzo lubię film "Wielki Błękit", więc pływanie to dla mnie wielka frajda. - mówi lekarz zespołu Kolejorza.
Next matches
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Saturday
01.08 godz.00:00
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Recommended
Subscribe