Piotr Tomasik w środowy wieczór opuścił zgrupowanie Lecha Poznań w Opalenicy. Obrońca wyjechał z hotelu na rozmowy kontraktowe z nowym klubem.
Tomasik otrzymał zgodę klubu na dopełnienie formalności kontraktowych w innym zespole. Zawodnik po kolacji wyjechał z hotelu, w którym od poniedziałku przebywają lechici. 31-latek dołączył do klubu w styczniu 2018 roku. Do tej pory rozegrał w Lechu 24 spotkania, w których zanotował jedną asystę.
Next matches
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Saturday
01.08 godz.00:00
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Recommended
Subscribe