Dawid Kownacki został wybrany przez kibiców Kolejorza najlepszym piłkarzem pucharowego spotkania z Wisłą Kraków. 19-letni napastnik w głosowaniu na naszej stronie internetowej zebrał 41 procent głosów.
Gra wychowanka Kolejorza mogła podobać się kibicom Lecha Poznań. Kownacki w meczu 1/4 finału Pucharu Polski zdobył bowiem wyrównującą bramkę. Zadowolony z gry 19-latka był również szkoleniowiec, Nenad Bjelica, który chwalił napastnika na konferencji pomeczowej.
Dla Kownackiego to pierwsze tego typu wyróżnienie w obecnym sezonie. Wychowanek Kolejorza w sumie zdobył 41% wszystkich głosów. Na drugim miejscu znalazł się obrońca Jan Bednarek, a na trzecim - Maciej Makuszewski.
Next matches
Thursday
16.07 godz.19:00
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Tuesday
21.07 godz.19:00
Aarhus GF
Lech Poznań
Recommended
Subscribe