- To był ciężki mecz, bo Legia to bardzo dobra drużyna. Graliśmy dobrze w defensywie. Czekaliśmy na swoją okazję do strzelenia bramki, a potem najważniejszym było nie dać sobie strzelić gola. Chciałem bardzo podziękować kibicom, są super, takich nie ma nigdzie w Polsce - mówi Ivan Djurdjević.
Zobacz na LechTV
Next matches
Thursday
16.07 godz.19:00
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Tuesday
21.07 godz.19:00
Aarhus GF
Lech Poznań
Recommended
Subscribe