Darko Jevtić wrócił do Poznania i niebawem wznowi treningi. Ostatnie dni pomocnik spędził na konsultacjach w Serbii.
Darko Jevtić wrócił do Poznania i niebawem wznowi treningi. Ostatnie dni pomocnik spędził na konsultacjach w Serbii.
Szwajcar w pierwszym wiosennym meczu nabawił się urazu kręgosłupa i od tamtego czasu przechodził intensywną rehabilitację. Niespełna dwa tygodnie temu wyleciał do Serbii, gdzie przeszedł dodatkowe konsultacje. Do Poznania wrócił w sobotę i rozpoczął od treningu biegowego.
- Cieszę się, że ze zdrowiem jest już lepiej i niedługo będzie dobrze - mówi Darko w rozmowie z Piotrem Chołdrychem z LechTV. - Mam nadzieję, że do końca tygodnia wrócę już do zajęć z drużyną. Powoli wchodzę w trening, zaczynam spokojnie.
Zobacz całą rozmowę w LechTV
Next matches
Thursday
16.07 godz.19:00
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Tuesday
21.07 godz.19:00
Aarhus GF
Lech Poznań
Recommended
Subscribe