Antonijs Cernomordijs, Tomasz Dejewski, Maciej Dąbrowski i Kamil Jóźwiak zostali zgłoszeni do rozgrywek Ekstraklasy.
Antonijs Cernomordijs, Tomasz Dejewski, Maciej Dąbrowski i Kamil Jóźwiak zostali zgłoszeni do rozgrywek Ekstraklasy.
Cała czwórka na co dzień trenuje z rezerwami Kolejorza. Teraz młodzi lechici będą mieli okazję zadebiutować w pierwszej drużynie Lecha w rozgrywkach ligowych.
Ponadto nazwiska Dejewskiego, Dąbrowskiego oraz Jóźwiaka zostały przesłane do UEFA. Piłkarze znaleźli się na liście B i będą mogli zagrać w niebiesko-białych barwach w fazie grupowej Ligi Europy.
Next matches
Saturday
25.07 godz.20:15
Lech Poznań
Cracovia
Saturday
01.08 godz.00:00
Wieczysta Kraków
Lech Poznań
Recommended
Subscribe