2016-10-29 18:00 Lilianna Szymczak

Wysokie zwycięstwo trampkarzy

Efektowne zwycięstwo odnieśli trampkarze Kolejorza. W 9. kolejce drużyna trenera Huberta Wędzonki pokonała Suchary Suchy Las 9:1.

W 9. kolejce spotkały się zespoły, które dotychczas były niepokonane w rozgrywkach ligowych. Mecz początkowo lepiej ułożył się dla drużyny z Suchego Lasu, która wyszła na prowadzenie. Zawodnicy Kolejorza z każdą kolejną minutą tworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych i ostatecznie do przerwy prowadzili już 2:1.

W drugiej części gry podopieczni Huberta Wędzonki dołożyli aż siedem trafień. W sumie na listę strzelców wpisali się Filip Szymczak (trzy), Filip Marchwiński (dwie), a także Jakub Niewiadomski, Łukasz Bejger, Dawid Wiciński oraz Maksymilian Hyżyk.

- Przeciwnik w pierwszej części gry postawił nam trudne warunki i zasłużenie wyszedł na prowadzenie. Dwie bramki do szatni i korekty w grze wprowadzone w przerwie pozwoliły nam zagrać na właściwym dla nas poziomie i strzelić kilka efektownych bramek. Cieszymy się z kolejnego wysokiego zwycięstwa - powiedział po spotkaniu drugi trener trampkarzy Kolejorza, Marek Marciniak.

Kolejny mecz ligowy trampkarze Kolejorza rozegrają w sobotę, 5 listopada o godzinie 14:00. Rywalem będzie Sparta Szamotuły.

Lech Poznań – Suchary Suchy Las 9:1 (2:1)

Bramki: Szymczak x3, Marchwiński x2, Niewiadomski, Bejger, Wiciński, Hyżyk

Skład Lecha Poznań: Krzysztof Bąkowski - Dawid Rezaeian, Łukasz Bejger, Jakub Niewiadomski, Eryk Olejnik – Kacper Wachowiak, Igor Ławrynowicz, Filip Marchwiński – Jakub Kamiński, Filip Szymczak, Kacper Żmudź.
Zagrali także: Damian Makuch, Łukasz Szramowski, Filip Wilak, Dawid Wiciński, Maksymilian Hyżyk, Karol Fietr.