2021-08-26 14:41 Lilianna Szymczak

Strefa Rozrywki przed meczem Lech-Pogoń

W sobotę już od godziny 15:30 zapraszamy na Stadion Poznań. Na przestrzeni trawiastej w narożniku ulic Ptasiej oraz Bułgarskiej po raz kolejny będzie działać Strefa Rozrywki. Wszystkie atrakcje jak zwykle są darmowe i przygotowane dla każdego kibica Lecha Poznań.

Spotkanie Kolejorza z Pogonią rozpocznie się o 17:30, ale zachęcamy do przyjścia na Stadion Poznań dwie godziny wcześniej. Dlaczego? Bo po raz kolejny działać będzie Strefa Rozrywki i jak zawsze, możemy zapewnić, że najmłodsi kibice znajdą dla siebie wiele atrakcji - pokaz akrobaty, ściankę wspinaczkową, dmuchaną zjeżdżalnię, modelowanie balonów, bańki mydlane czy zamek z kulkami. Z kolei dla opiekunów przygotowaliśmy strefę chillout, a po zabawie zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej strefy gastronomicznej, gdzie będzie m.in. grill.

Po raz kolejny zorganizujemy też konkurs tzw. Koło Fortuny, gdzie do wygrania będą np. szaliki rocznicowe, wyprawki szkolne, gry Football Manager i inne niebiesko-białe gadżety. Z kolei w rocznicowym cyklu spotkań z legendami Kolejorza tym razem będzie można porozmawiać z Krzysztofem Kotorowskim.

To jednak nie wszystko! Już po raz drugi przed meczem zorganizowana zostanie przy Bułgarskiej akcja "Poznań dla pszczół", a my rozdawać będziemy niewielkie saszetki roślin miododajnych. Działanie to jest efektem współpracy Kolejorza z Urzędem Miasta, a celem jest zwrócenie uwagi na ekologię, a także proces wymierania pszczół. Saszetki z nasionami będą do odbioru tuż przed wejściem do Strefy Rozrywki. Zachęcamy do ich zabrania i zazieleniania trawników, balkonów, prywatnych mieszkań, a także siedzib firm.

Bilety na spotkanie Lech-Pogoń >>>

Następne mecze

Piątek 22.10 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Wisła Płock
Wtorek 26.10 godz.13:30
Unia Skierniewice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij