2016-09-21 11:00 Lt. / fot. Michał Jakubowski

Zapisz się na Lech Conference

Kontynuując coroczną tradycję zapraszamy na siódmą już edycję Lech Conference. Wydarzenie dedykowane dla trenerów piłki nożnej odbędzie się w piątek, 2 grudnia w poznańskiej hali Arena.

Lech Conference to największa konferencja szkoleniowa w Polsce dla trenerów piłki nożnej. Każdy, kto chce poszerzać swoją wiedzę na temat szkolenia dzieci i młodzieży oraz funkcjonowania profesjonalnej akademii piłkarskiej, w pierwszy piątek grudnia musi być koniecznie z nami!

Lech Conference to wysoki poziom wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej. W poprzednich latach trenerzy wsłuchiwali się w prelekcje szkoleniowców z Niemiec, Anglii,Włoch, Belgii, Holandii, Francji i - oczywiście - Polski. Wszyscy reprezentowali najbardziej utytułowane zagraniczne kluby i akademie, takie jak Anderlecht, Juventus, Manchester United, Chelsea, Hertha, czy Schalke 04.

- Listę tegorocznych prelegentów będziemy odsłaniali stopniowo, co kilkanaście dni prezentując kolejną postać - mówi Piotr Barłóg, dyrektor Lech Conference. - Mogę zdradzić, że nie zabraknie również ważnych krajowych tematów, dotyczących głośnego projektu Narodowego Modelu Gry.

W ubiegłym roku ponad 1200 trenerów wzięło udział w szóstej edycji Lech Conference. To rekord, który wkrótce może zostać pobity ponownie. Warto podkreślić, że trenerzy bardzo chwalili sobie uczestnictwo w wydarzeniu organizowanym przez Lecha Poznań. - Konferencja otworzyła mi oczy na rzeczy, które do tej pory nie miały dla mnie żadnego znaczenia - przyznawał jeden ze szkoleniowców zgromadzonych na trybunach Areny, Sławomir Partyka. Więcej pisaliśmy tutaj >>>

Ponownie wydarzenie zostało objęte patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Urzędu Miasta Poznania.

Warto pamiętać, że osobom, które do końca września zapiszą się na tegoroczną edycję Lech Conference, przysługuje promocyjna cena wejściówki. Cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj >>>

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij