2017-11-27 10:33 Adrian Gałuszka , fot. Adam Ciereszko

Zapisy na Lech Conference tylko do 1 grudnia

Jeszcze tylko do 1 grudnia trwają zapisy na tegoroczne Lech Conference, które odbędzie się w drugim tygodniu miesiąca w poznańskiej Arenie. Pozostały ostatnie miejsca gwarantujące uczestnictwo na jednej z największych krajowych konferencji poświęconej tematyce piłki młodzieżowej. Zapisz się już dziś!

Nadchodzące wydarzenie cieszy się największym zainteresowaniem w swojej ośmioletniej historii. Dotychczas zapisało się na nie już ponad 900 uczestników, a pozostało jeszcze kilka dni zapisów. Głównymi czynnikami wpływającymi na atrakcyjność konferencji jest obecność bardzo ciekawych prelegentów, którzy w Arenie poruszą kwestie związane z futbolem nie tylko młodzieżowym.

- W tym roku nasi goście będą mieli okazję posłuchać zarówno przedstawicieli akademii mocnych klubów europejskich, a także zachodnich federacji krajowych. Nie zabraknie także bardzo znanych postaci z naszego środowiska piłkarskiego, takich jak trenerzy Nenad Bjelica, Czesław Michniewicz, Jacek Magiera czy Rafał Ulatowski. Należy także pamiętać, że Lech Conference jest konferencją certyfikowaną. To oznacza, że uprawnia ona do przedłużenia ważności licencji trenerskiej - wylicza zalety Lech Conference koordynator projektu, Hubert Nowacki.

Harmonogram oraz tematyka poszczególnych wykładów są dostępne na naszej stronie internetowej. Co ważne, patronat nad konferencją objął Polski Związek Piłki Nożnej oraz Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. - Celem tego wydarzenia jest wymiana wiedzy, ale także wyznaczanie i dzielenie się nowymi trendami w szkoleniu. Mamy bardzo szerokie spektrum zainteresowanych, od zorganizowanych grup z klubów ekstraklasowych aż po trenerów amatorskich zespołów - dodaje Nowacki.

Zapisy na ósmą edycję Lech Conference trwają do piątku, 1 grudnia. Wszystkie informacje dotyczące wydarzenia znajdziesz tutaj >>>

Następne mecze

Czwartek 29.10 godz.21:00
Rangers F.C.
vs |
Lech Poznań
Poniedziałek 02.11 godz.20:00
Znicz Pruszków
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij