2019-11-12 16:52 Adrian Gałuszka , fot. Adam Jastrzębowski

Wolontariat przy Lech Conference i Enea Lech Cup

Ruszyła rekrutacja wolontariuszy, którzy chcieliby pomóc przy organizacji Enea Lech Cup i Lech Conference. Te dwa wydarzenia to piłkarskie projekty łączące prelekcje doświadczonych trenerów ze sportową rywalizacją dwunastoletnich chłopców, którzy na co dzień reprezentują barwy czołowych drużyn ze Starego Kontynentu. W tej edycji odbędą się one w dniach 6-8 grudnia, a my zachęcamy do współtworzenia obu flagowych imprez Kolejorza.

Czołowe kluby przyjadą do Poznania

Enea Lech Cup i Lech Conference to wydarzenia, które co roku przyciągają do stolicy Wielkopolski setki sympatyków młodzieżowej piłki nożnej. Najpierw, 6 grudnia w Hali Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na Morasku zasiądzie około 750 trenerów nie tylko z Polski, ale z całej Europy, którzy poznają metody od strony praktycznej oraz teoretycznej metody pracy prelegentów.

Z kolei jedna z największych piłkarskich imprez w Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się już dzień później i potrwa przez cały weekend (7-8 grudnia). Wówczas do stolicy Wielkopolski zjadą się takie drużyny jak: Chelsea FC, Slavia Praga, SL Benfica, RB Lipsk czy debiutanci, Southampton FC i KRC Genk.

Ważne zaangażowanie

Od naszych wolontariuszy oczekujemy otwartości, kreatywności, samodzielności oraz dużego zaangażowania. Do ich zadań będą należały m.in. obsługa recepcji podczas Lech Conference oraz biura zawodów, weryfikacja uczestników konferencji, wydawanie pakietów startowych oraz zestawów do tłumaczenia symultanicznego, koordynacja animacji podczas turnieju, pomoc trenerom-opiekunom drużyn występujących w tegorocznej edycji turnieju, w tym transport z lotniska.

Poza satysfakcją z współorganizowania jednego z najlepszych młodzieżowych turniejów piłki nożnej i najważniejszego forum piłkarskiego w kraju, każdy wolontariusz otrzyma koszulkę, certyfikat potwierdzający uczestnictwo w imprezie oraz wyżywienie oraz 2 vouchery na bilety na mecze Lecha Poznań. Najcenniejsze może okazać się jednak doświadczenie, możliwość rozwoju językowego oraz nabycie cennych kontaktów.

Kiedy i gdzie?

Zgłoszenia przyjmowane są do niedzieli, 24 listopada 2019 roku, a można je składać w tym miejscu >> Pamiętaj, że dołączając do grona wolontariuszy Enea Lech Cup i Lech Conference możesz nie tylko zdobyć doświadczenie w organizacji międzynarodowego wydarzenia, ale przede wszystkim przeżyć niesamowitą przygodę i nawiązać cenne kontakty. Wspólnie możemy stworzyć jedno z największych młodzieżowych piłkarskich wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej!

Spotkanie organizacyjne wolontariuszy, na którym wszyscy chętni poznają szczegóły na temat całoktałtu imprezy, swoich obowiązków czy zadań odbędzie się we wtorek, 3 grudnia 2019 roku na Stadionie Poznań w sali konferencyjnej o godzinie 18:00. Poniżej zamieszczamy mapkę z instrukcją, jak do niej trafić.

Następne mecze

Niedziela 25.10 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Cracovia
Czwartek 29.10 godz.21:00
Rangers F.C.
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij