2017-11-08 11:04 Adrian Gałuszka

Stephen Torpey prelegentem Lech Conference

Znany jest kolejny prelegent nadchodzącego Lech Conference. Będzie nim Stephen Torpey, który już w piątek, 8 grudnia w poznańskiej Arenie opowie o programie rozwoju technicznego młodych zawodników między piątym a jedenastym rokiem życia.  

Torpey urodził się w 1981 roku i obecnie pełni funkcję Koordynatora ds. Rozwoju młodych graczy w wieku 5-11 lat w Machesterze City. W klubie z Etihad Stadium pracuje od 2014 roku, wcześniej natomiast przez sześć lat był trenerem różnych grup wiekowych w F.C. Liverpool. W tym ostatnim zresztą przechodził także kolejne szczeble szkolenia jako czynny zawodnik. Jest posiadaczem licencji UEFA A, ponadto zdobył również "The FA Advanced Youth Award".

Tematem prelekcji 36-letniego Anglika będzie: "Rozeznanie w programie technicznym zawodników w wieku 5-11 lat". W jej ramach uczestnicy Lech Conference będą mieli okazję zapoznać się z metodami stosowanymi w tym aspekcie w największych angielskich klubach.

Hubert Nowacki, koordynator projektu Lech Conference, mówi, że zaproszenie dla Torpeya jest efektem dłuższej współpracy z Manchesterem City. - O udziale prelegenta z tego klubu na Lech Conference rozmawialiśmy z przedstawicielami tego klubu już po zeszłorocznym turnieju Lech Cup. W nim zresztą drużyna prowadzona przez Stephena zajęła trzecie miejsce, a i w tym roku także przyjedzie do nas w mocnym składzie. Jego doświadczenie w zakresie szkolenia młodych graczy może okazać się bezcenne dla uczestników organizowanej przez nas konferencji - podkreśla Nowacki.

Zapisz się już dziś!

Cały czas można zapisywać się na jedną z największych konferencji szkoleniowych. Cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Warto być z nami 8 grudnia w poznańskiej Arenie!

Następne mecze

Czwartek 29.10 godz.21:00
Rangers F.C.
vs |
Lech Poznań
Poniedziałek 02.11 godz.20:00
Znicz Pruszków
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij