2017-10-25 14:11 Adrian Gałuszka

Sally Needham prelegentką Lech Conference

Kolejnym prelegentem zbliżającego się Lech Conference będzie Sally Needham. W piątek, 8 grudnia w poznańskiej Arenie, sprawująca stanowisko Trenera ds. Rozwoju w regionie Derbyshire opowie o kształtowaniu młodych piłkarzy na przykładzie Angielskiej Federacji Piłki Nożnej.

Needham może pochwalić się licencją UEFA A. Jest to pierwsza kobieta, która zdobyła „The FA Advanced Youth Award” w grupie Foundation (5-11). W angielskiej federacji pracuje od 2008 roku, w tym czasie nadzorowała inicjatywy szkoleniowe w regionach Sheffield i Hallamshire. Następnie została Trenerem ds. Rozwoju w regionie Derbyshire. Swoje doświadczenie zbierała także między innymi w Akademiach Davida Beckhama w Los Angeles oraz Londynie.

Tematem prelekcji trenerki będzie: „DNA Angielskiej Federacji Piłki Nożnej - Podkreślenie istotności czterech filarów w procesie kształtowania młodego zawodnika”. W jej trakcie każdy uczestnik Lech Conference będzie miał okazję zapoznać się z metodami szkoleniowymi wykorzystywanymi przez angielską federację.

Hubert Nowacki, koordynator projektu Lech Conference, nie ukrywa radości z powodu obecności Needham podczas zbliżającego się wydarzenia. – Otrzymaliśmy wiele sygnałów od osób biorących udział w konferencjach organizowanych przez Angielską Federację Piłki Nożnej. Wyłonił nam się z nich obraz Sally jako osoby kompetentnej, charyzmatycznej, której wiedza może okazać się nieoceniona dla gości Lech Conference. Rangę jej prelekcji podnosi także fakt, że jest ona pracownikiem cieszącej się dużą marką angielskiej federacji narodowej piłki nożnej – opowiada Nowacki.

Zapisz się już dziś!

Cały czas można zapisywać się na jedną z największych konferencji szkoleniowych. Cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Warto być z nami 8 grudnia w poznańskiej Arenie!

Zapisać możesz się tutaj>>>

Następne mecze

Niedziela 23.02 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij