2018-11-07 13:10 Adrian Gałuszka

Raul Oliveira prelegentem Lech Conference

Portugalska periodyzacja taktyczna to metodologia treningu, która zyskała wśród polskich trenerów w ostatnich latach sporo na popularności. To właśnie o niej 30 listopada w poznańskiej Arenie opowie kolejny prelegent Lech Conference 2018, Raul Oliveira.

W swojej karierze Portugalczyk pełnił w klubach piłkarskich liczne funkcje. W latach 2006-09 był najważniejszym trenerem w akademii A.D. Sanjoaense, skąd trafił na rok do jednej z największych portugalskich marek, F.C. Porto. Na Estadio do Dragao funkcjonował jako analityk oraz skaut zespołu "Smoków". Po dwuletnim okresie pracy w roli szkoleniowca C.D. Portosantense Oliveira wyjechał za granicę, prowadząc drużyny w Katarze, Arabii Saudyjskiej, by od minionego lata zasilić sztab szkoleniowy meksykańskiego Club Leon.

W trakcie swojego wykładu prelegent poruszy temat wywodzącej się z jego kraju metody treningowej, która także w naszym kraju zyskała wśród szkoleniowców wielu zwolenników. Nie jest ona obca także dyrektorowi szkolenia Akademii Lecha Poznań, Rafałowi Ulatowskiemu, którego cieszy obecność Oliveiry na nadchodzącym Lech Conference.

- Raul to trener o dużym doświadczeniu, który potrafi w przystępny sposób przedstawić zagadnienie periodyzacji taktycznej. Ta metodologia pracy stanowi taki drogowskaz, w jakim mogą zmierzać szkoleniowcy. Przedstawiciele portugalskiej szkoły trenerskiej cieszą się sporym uznaniem na całym świecie, zdobyli w ostatnich latach szacunek praktycznie w każdej czołowej europejskiej lidze. Część naszego modelu również opiera się o periodyzację, dlatego tym bardziej będzie to cenna prelekcja także dla trenerów naszej akademii - opowiada dyrektor szkolenia klubowej akademii.

Zapisz się już dziś – obowiązuje drugi pułap cenowy!

Cały czas można zapisywać się na jedną z największych konferencji szkoleniowych. Tylko do 10.11 obowiązuje drugi pułap cenowy. Co ważne, cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Konferencja certyfikowana - udział w Lech Conference upoważnia do przedłużenia ważności licencji trenerskiej.

Przypominamy, że pozostały już tylko trzy tygodnie na zapisanie się na Lech Conference 2018. Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Warto być z nami 30 listopada w poznańskiej Arenie!

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij