2018-11-19 11:54 Adrian Gałuszka

Ostatni tydzień zapisów na Lech Conference!

Nieco ponad dziesięć dni pozostało do 9. edycji największej konferencji szkoleniowej w Polsce. W tym roku Lech Conference odbędzie się już 30 listopada w poznańskiej Arenie, a zapisy na to wydarzenie potrwają jedynie do zakończenia tego tygodnia (25.11).

W tym roku wszyscy uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wysłuchać sześciu prelekcji. Jako pierwszy wystąpi wieloletni trener akademii Southampton F.C., Andy Marks. Tematem jego wykładu będzie: „Istota posiadania filozofii szkolenia klubu i akademii piłkarskiej”. Zaraz po nim na scenie pojawi się koordynator szkolenia poznańskiej części Akademii Lecha Poznań, Amilcar Carvalho, który opowie o jej filozofii i metodologii szkolenia na poziomie U-7 - U-15.

- Amilcar to człowiek, który doskonale zna specyfikę pracy z naszymi młodymi zawodnikami. Wie, jakie cele przyświecają naszej akademii, charakteryzuje go spore doświadczenie szkoleniowe, ale także spora chęć rozwijania zarówno siebie, jak i innych trenerów naszych struktur - mówi o Portugalczyku koordynator Lech Conference, Hubert Nowacki.

Jeszcze przed przerwą obiadową certyfikowany trener FamilyLab, Krzysztof Rutkowski, poruszy tematykę budowania relacji z młodym zawodnikiem na boisku i poza nim. Pokaże on, jak wzmacniać jego poczucie własnej wartości oraz w pełni wykorzystać jego potencjał. W dalszej części konferencji nie zabraknie portugalskich akcentów. Najpierw w rolę prelegenta wcieli się szkoleniowiec związany od wielu lat z akademią SL Benfiki, Diogo Teixeira. Koordynator techniczny ekip U-8 - U12 przedstawi modelową jednostkę treningową szkoły piłkarskiej „Czerwonych Orłów”.

Tematem kolejnego wykładu będzie coraz bardziej popularna w naszym kraju periodyzacja taktyczna, o której opowie drugi trener meksykańskiego Club Leon, Raul Oliveira. Na końcu scena będzie należeć do przedstawicieli Rehasport Clinic, Mariusza Golińskiego oraz dr Moniki Grygorowicz. Tytuły ich wykładów brzmią kolejno: "Trening ekscentryczny - zapobieganie kontuzjom, zmiany kierunku", a także "Profilaktyka urazów wśród bramkarzy - co w trawie piszczy?".

W trakcie każdej prelekcji uczestnicy konferencji będą mieli okazję zadać pytania występującym za pośrednictwem Twittera pod hasthagiem #LechConference18. Ponadto po zakończeniu ostatniego wykładu rozpocznie się panel dyskusyjny pod tytułem: "Planowanie czy reakcja na mecz? Którą drogą podążać?". W nim udział wezmą wybrani prelegenci konferencji oraz reprezentanci Lecha Poznań, a w rolę prowadzącego wcieli się moderator całej konferencji i dziennikarz NC+, Filip Surma.

Ostatni tydzień zapisów

Cały czas można zapisywać się na jedną z największych konferencji szkoleniowych. Co ważne, cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Konferencja certyfikowana - udział w Lech Conference upoważnia do przedłużenia ważności licencji trenerskiej.

Przypominamy, że pozostał już tylko niespełna tydzień na zapisanie się na Lech Conference 2018. Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Warto być z nami 30 listopada w poznańskiej Arenie!

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij