2018-11-29 18:40 Lt.

Lech Cup i Lech Conference przeniesione na Morasko

Piątkowa konferencja szkoleniowa Lech Conference i weekendowy turniej Lech Cup zostały przeniesione do hali sportowej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która mieści się na Morasku przy ulicy Zagajnikowej.

Decyzja o przeniesieniu lokalizacji została podjęta ze względu na zły stan Areny, który w naszej opinii może zagrażać bezpieczeństwu uczestników i widzów zbliżających się wydarzeń. Do klubu dotarła też informacja, że hala przy ul. Reymonta będzie wyłączona z użytku do 17 grudnia.

- Informacje na temat stanu Areny spływały do nas od wtorku i były niepokojące, choć z początku szanse na zażegnanie problemów technicznych oceniano na wysokie. Chcemy by Lech Conference i Lech Cup, podobnie jak w poprzednich latach, zostały przeprowadzone sprawnie i bezpiecznie, a infrastruktura, którą dysponuje Uniwersytet im. Adama Mickiewicza nam to gwarantuje. Ważnym aspektem są też komfortowe i dobrze usytuowane miejsca dla publiczności - mówi Łukasz Borowicz, rzecznik Lecha Poznań.

W piątkowej Lech Conference udział weźmie niespełna tysiąc szkoleniowców z kraju i zagranicy. Weekendowy turniej ma międzynarodową obsadę, do Poznania przyjeżdżają drużyny w kategorii wiekowej U-12 z Berlina, Brukseli, Lizbony, Londynu, Pragi i Wiednia.

Adres hali Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu:

ul. Zagajnikowa 9
61-602 Poznań

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij