2019-09-18 09:35 Adrian Gałuszka , fot. Przemysław Szyszka

Lech Conference w tym roku 6 grudnia

Początek jesieni wiąże się dla wielu trenerów w naszym kraju z wyczekiwaniem na zbliżającą się kolejną edycję jednej z największych konferencji poświęconej szkoleniu nad Wisłą, Lech Conference. Wszystkich zainteresowanych możemy już z radością poinformować, że jubileuszowa, dziesiąta odsłona corocznego wydarzenia organizowanego przez Lecha Poznań odbędzie się w piątek, 6 grudnia w Hali Uniwersytetu Adama Mickiewicza na Morasku, a zapisy na nią rozpoczną się na początku października.

Najważniejszą zmianą w porównaniu z minionymi latami jest ograniczona do 750 liczba miejsc. Wszystko za sprawą przeniesienia imprezy na Morasko, co miało już zresztą miejsce w ubiegłym roku. - Decyzja o przenosinach na Morasko została podjęta w minionym roku ledwie kilkadziesiąt godzin przed samym wydarzeniem z powodu awarii dachu w Arenie. Po zakończeniu tamtej edycji otrzymaliśmy od naszych gości liczne sygnały, że tym samym Lech Conference zyskało nowy dom, w którym czuli się oni komfortowo. Zmiana wiąże się z tym, że aby zapewnić pełną wygodę każdemu z uczestników, musimy ograniczyć liczbę dostępnych miejsc z 1250 do 750. Ruszamy z zapisami już od początku października i jestem pewien, że wszyscy chętni zdołają sobie na czas zapewnić obecność na tym wydarzeniu – opowiada koordynator Lech Conference, Hubert Nowacki.

Jeśli mowa o rzeczach, które się z całą pewnością nie zmienią, należy wymienić przede wszystkim fakt, że pozostanie ona certyfikowana. Oprócz tego spodziewani są prelegenci z zagranicznych topowych akademii, którzy przedstawią rozmaite zagadnienia szkoleniowe zarówno w teorii, jak i za pomocą praktyki. W tej roli nie zabraknie również przedstawiciela Akademii Lecha Poznań. - Z każdym rokiem podnosimy sobie poprzeczkę coraz wyżej jeśli chodzi o merytoryczną jakość naszych prelegentów. Już na ten moment, czyli niemal dwa miesiące przed samą konferencją, mamy zagwarantowany udział wykładowców z uznanych zachodnich akademii piłkarskich. Od początku Lech Conference w jego obecnym kształcie przyświeca nam jednak idea dzielenia się również swoją wiedzą i cieszy nas, że wystąpienia naszych przedstawicieli były w ostatnich latach bardzo wysoko oceniane przez uczestników - podkreśla Nowacki.

Więcej informacji o samym harmonogramie zainteresowani poznają już od początku października. Wtedy to za pośrednictwem strony oficjalnej Lecha Poznań rozpoczniemy odsłanianie sylwetek kolejnych prelegentów dziesiątej edycji Lech Conference.

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij