2017-11-10 13:21 Adrian Gałuszka

Jacek Magiera prelegentem na Lech Conference

Kolejnym prelegentem nadchodzącego Lech Conference będzie trener Jacek Magiera. W piątek, 8 grudnia w poznańskiej Arenie opowie on o zależności pomiędzy przedmeczowymi założeniach a ich realizacją w trakcie spotkania. Cały czas trwają zapisy na jedną z największych konferencji szkoleniowych w kraju!

Magiera to szkoleniowiec doskonale znany w środowisku piłkarskim w naszym kraju. Po zakończeniu wieloletniej boiskowej kariery zdecydował się rozpocząć nowy rozdział, w roli szkoleniowca. Jako piłkarz rozegrał niemal 250 meczów w polskiej najwyższej klasie rozgrywkowej. Posiada licencję UEFA PRO, a swoje doświadczenie trenerskie zdobywał między innymi na stażach w hiszpańskim RCD Espanyol Barcelona oraz niemieckim Hannoverze 96.

Magiera pełnił funkcję trenera na wielu szczeblach juniorskiego futbolu. Pracował także w dorosłej piłce, między innymi w roli opiekuna pierwszej drużyny Zagłębia Sosnowiec i Legii Warszawa. Tę drugą ekipę miał okazję prowadzić w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W latach 2006-07 był także asystentem selekcjonera reprezentacji Polski do lat 18, Radosława Mroczkowskiego.

Tematem wykładu 40-letniego trenera będzie: "Założenia taktyczne przed meczem a ich realizacja w trakcie spotkania na wybranych przykładach". Podczas prelekcji szkoleniowiec opowie o działaniach prowadzących do poprawnego przełożenia wytycznych meczowych na boisko. Skupi się także na trudnościach towarzyszących realizacji wspomnianych założeń.

Hubert Nowacki, koordynator projektu Lech Conference, przede wszystkim podkreśla atrakcyjność prelekcji szkoleniowca. - Jacek Magiera oprócz swojej popularności, co ważne cieszy się także dużym szacunkiem i uznaniem w środowisku piłkarskim. Zapewne dla wielu osób obecność byłego szkoleniowca stołecznego klubu na Lech Conference będzie pewnego rodzaju zdziwieniem, jednak dla nas najważniejsze jest szerzenie wiedzy i edukacja trenerów, którą przez Lech Conference konsekwentnie realizujemy, zapraszając fachowców w tej branży. Do takich bez wątpienia zalicza się trener Magiera - opowiada Nowacki.

Zapisz się już dziś!

Cały czas można zapisywać się na jedną z największych konferencji szkoleniowych. Cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR).

Informujemy, że do piątku, 17 listopada obowiązuje niższa cena wejścia na Lech Conference 2017. Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Warto być z nami 8 grudnia w poznańskiej Arenie!

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij