2016-11-29 13:35 Lilianna Szymczak

Harmonogram Lech Conference

Już 2 grudnia odbędzie się kolejna edycja Lech Conference. Proces rejestracji został zakończony, a w poznańskiej Arenie pojawi się ponad 1000 trenerów. Jak wygląda harmonogram? Zapowiada się ciekawy i intensywny dzień!

MISTRZOWIE SZKOLENIA

W tegorocznej Lech Conference swoje prelekcje wygłoszą trenerzy z klubów, których akademie od lat szkolą wielu znakomitych zawodników. Joachim Eble z FC Basel, Ivan Kepcija z Dinamo Zagrzeb, a także Paulo Leitao ze Sportingu Lizbona i Ivo Hain ze Sparty Praga. Ponadto prelegentami będą również szkoleniowcy, którzy wyróżniają się na polskim podwórku. Marcin Dorna opowie o „Narodowym Modelu Gry”, Rafał Ulatowski wspólnie z trenerami Akademii Lecha Poznań przedstawi schemat szkolenia młodych piłkarzy w Kolejorzu, a Błażej Czyżewski pokaże modelową jednostkę treningową dla sześciolatka.

WAŻNE WSPARCIE

Prowadzącym tegoroczne Lech Conference został Filip Surma, który już od najmłodszych lat interesuje się piłką nożną. Brat Łukasza, zawodnika Ruchu Chorzów, jest nie tylko dziennikarzem sportowym, ale także trenerem, który podpatrywał pracę m.in. Oresta Leńczyka i Wojciecha Stawowego.

Wydarzenie po raz kolejny zostało objęte patronatem Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Urzędu Miasta Poznania. Tegoroczna edycja wspierana jest również przez Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniewa Bońka, a patronat medialny nad wydarzeniem objął Polsat Sport.

WIELE KORZYŚCI

Dla osób uczestniczących w panelach szkoleniowych konferencji, przygotowana została nie lada gratka - spośród uczestników wybrany zostanie ten, który otrzyma zestaw systemu identyfikacji talentu sportowego od firmy Testyou. Na zestaw składa się system fotokomórek, panel identyfikacji zawodnika oraz specjalne oprogramowanie.

Warto również przypomnieć, że tegoroczna edycja Lech Conference jest certyfikowana przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Poświadczenie udziału w niej może być więc podstawą do przedłużenia ważności licencji trenerskiej. Prawda, że się opłaca? Do zobaczenia już 2 grudnia w poznańskiej Arenie!

Następne mecze

Niedziela 23.02 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij