2017-10-31 10:05 Adrian Gałuszka

Glenn van der Kraan prelegentem Lech Conference

Znany jest kolejny prelegent zbliżającego się Lech Conference. Będzie to Glenn van der Kraan, który już 8 grudnia w poznańskiej Arenie opowie o rozwoju świadomości profesjonalnych młodych piłkarzy w kontekście przeprowadzania przez nich procesu decyzyjnego.

Van der Kraan urodził się w 1990 roku i obecnie pracuje w Akademii Feyenoordu Rotterdam. Od ponad sześciu lat pełni rolę trenera drużyn młodzieżowych w tym klubie. Mimo młodego wieku jest głównym koordynatorem projektu Soccer Lab, którego celem jest analiza gier dorosłej drużyny Feyenoordu. Młody Holender doświadczenie zbierał między innymi w belgijskim Anderlechcie Bruksela a także w Akademii Palm Beach na Florydzie, gdzie dwukrotnie pracował w okresach wakacyjnych.

Tematem wykładu trenera holenderskiego klubu będzie: „Rozwój świadomości profesjonalnych młodych piłkarzy w kontekście przeprowadzania przez nich procesu decyzyjnego i ich percepcji”. Innymi słowy, Holender opowie na podstawie swoich obserwacji i doświadczenia, w jaki sposób młodzi gracze są obecnie wychowywani na Zachodzie. Istotnym będzie tutaj aspekt ich własnej świadomości, szczególnie pod względem samodzielnego podjęcia kluczowych dla ich dalszej kariery decyzji.

Koordynator projektu Lech Conference, Hubert Nowacki, cieszy się z obecności przedstawiciela tak znanej w kontekście szkolenia piłkarzy marki, jaką jest Feyenoord. - Nie kryjemy radości z faktu skorzystania z zaproszenia i udziału prelegenta z Akademii Feyenoordu Rotterdam. Jest to klub słynący ze szkolenia młodzieży na najwyższym poziomie, który niejednokrotnie wyznacza trendy na tej płaszczyźnie. Liczymy, że Glenn van der Krann potwierdzi w pełni tę opinię na tegorocznej Lech Conference – podkreśla Nowacki.

Zapisz się już dziś!

Cały czas można zapisywać się na jedną z największych konferencji szkoleniowych. Cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Warto być z nami 8 grudnia w poznańskiej Arenie!

Następne mecze

Niedziela 23.02 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij