2017-12-01 10:33 Adrian Gałuszka , fot. Adam Ciereszko

Do 3 grudnia zapisz się na Lech Conference

Tylko do 1 grudnia miały trwać zapisy na zbliżające się Lech Conference, które odbędzie się już w drugim tygodniu tego miesiąca w poznańskiej Arenie. - Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem podjęliśmy decyzję o przedłużeniu możliwości zapisu na konferencję do najbliższej niedzieli, 3 grudnia - mówi koordynator projektu, Hubert Nowacki. To już ostatni dzwonek na zgłoszenia!

Polscy trenerzy o uznanej marce czy pracownicy zachodnich akademii piłkarskich i krajowych federacji. To prelegenci nadchodzącego Lech Conference, które zdaniem wielu ekspertów zapowiada się najciekawiej w swojej dotychczasowej historii.

- Cały czas otrzymujemy sporo zapytań w sprawie uczestnictwa w organizowanej przez nas konferencji. Cieszymy się z tego, że trenerzy wyrażają zainteresowanie tematyką, która zostanie poruszona w trakcie nadchodzącego wydarzenia. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy o przedłużeniu zapisów do niedzieli, 3 grudnia - tłumaczy Nowacki. - Chcemy jednak zastrzec, że to ostatni dzwonek na zgłoszenie się do uczestnictwa w konferencji. W niedzielę lista zostanie ostatecznie zamknięta - dodaje.

Harmonogram oraz tematyka poszczególnych wykładów są cały czas dostępne na naszej stronie internetowej. Warto jednak samemu się przekonać jak wiele ciekawych zagadnień zostanie poruszonych podczas ósmej edycji Lech Conference. - Celem tego wydarzenia jest wymiana wiedzy, ale także wyznaczanie oraz dzielenie się nowymi trendami w szkoleniu. Mamy bardzo szerokie spektrum zainteresowanych, od zorganizowanych grup z klubów ekstraklasowych aż po trenerów amatorskich zespołów - zauważa koordynator konferencji.

Wszystkie szczegóły dotyczące zapisów znajdziesz tutaj >>>

Następne mecze

Czwartek 01.10 godz.19:00
Royal Charleroi SC
vs |
Lech Poznań
Niedziela 04.10 godz.17:30
Piast Gliwice
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij