2018-10-31 18:44 Adrian Gałuszka

Diogo Teixeira prelegentem Lech Conference

Poznaliśmy nazwisko kolejnego prelegenta zbliżającego się Lech Conference 2018. Będzie nim Diogo Teixeira, który 30 listopada opowie w poznańskiej Arenie o modelu jednostki treningowej w akademii lizbońskiej Benfiki oraz filozofii, która jej przyświeca.

Portugalczyk jest związany od wielu lat z cieszącą się w jego kraju sporą renomą akademią Benfiki SL. W latach 2002-06 pełnił rolę pierwszego trenera tamtejszej grupy juniorskiej do lat 8. Później przyszedł czas na ekipę do lat 12, której opiekunem był w latach 2008-12. Następnie Teixeira objął drużynę zawodników do lat 14 i to właśnie tym zespołem zajmował się do sierpnia tego roku. W międzyczasie szkoleniowiec pracował z młodymi graczami między innymi w CF Belenenses czy też CF Estrela de Amadora. Od sierpnia tego roku może on pochwalić się z kolei funkcją, jest bowiem koordynatorem technicznym zespołów złożonych z zawodników urodzonych w roku 2006 oraz 2010.

W trakcie swojej prelekcji portugalski szkoleniowiec przybliży doskonale sobie znany temat filozofii grup młodzieżowych akademii Benfiki. Teixeira postara się również przedstawić obraz modelowej jednostki treningowej praktykowanej na co dzień w jednej z najsłynniejszych portugalskich szkół piłkarskich.

Koordynator wydarzenia Lech Conference 2018, Hubert Nowacki, podkreśla, że to pierwszy raz, gdy przedstawiciel akademii Benfiki gości w roli prelegenta na największej konferencji szkoleniowej w Polsce. – To dla nas powód do sporej radości, że będziemy mieli okazję wysłuchać trenera z akademii, która bez wątpienia należy do europejskiej czołówki. Portugalczycy słyną z pracy z młodzieżą, czego dowodem jest liczba wychowanków tamtejszych szkół piłkarskich, którzy trafiają do praktycznie każdej topowej ligi. O jakości ich szkolenia z pewnością świadczy również fakt, że są aktualnymi mistrzami Europy – podkreśla Nowacki.

Zapisz się już dziś – obowiązuje drugi pułap cenowy!

Cały czas można zapisywać się na jedną z największych konferencji szkoleniowych. Tylko do 10.11 obowiązuje drugi pułap cenowy. Co ważne, cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Konferencja certyfikowana - udział w Lech Conference upoważania do przedłużenia ważności licencji trenerskiej.

Przypominamy, że pozostało już tylko sześć tygodni na zapisanie się na Lech Conference 2018. Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego. Warto być z nami 30 listopada w poznańskiej Arenie!

Następne mecze

Sobota 15.08 godz.20:40
Odra Opole
vs |
Lech Poznań
Piątek 21.08 godz.18:00
Zagłębie Lubin
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij