2017-10-19 16:33 Adrian Gałuszka, Lilianna Szymczak , fot. Adam Ciereszko

Bjelica prelegentem Lech Conference

Trener Kolejorza, Nenad Bjelica, będzie jednym z prelegentów zbliżającego się Lech Conference. W piątek, 8 grudnia w poznańskiej Arenie szkoleniowiec niebiesko-białych poruszy temat kontrataku jako jednej z form gry ofensywnej pierwszego zespołu Lecha Poznań.

Chorwat pełni funkcję pierwszego trenera Dumy Wielkopolski od początku września 2016 roku. Kolejorz jest najlepszym dowodem na to, że gra z kontrataku jest bardzo skuteczną metodą na zdobywanie wielu bramek. Wiedza 46-letniego szkoleniowca w tym elemencie futbolu jest szczególnie bogata. To właśnie na ten temat bronił on swojej pracy licencyjnej UEFA Pro. W okresie swojej pracy w stolicy Wielkopolski może pochwalić się największa liczbą zdobytych punktów w rozgrywkach Lotto Ekstraklasy oraz najwyższą liczbą strzelonych goli przez jego zespół. Prowadzona przez niego ekipa poniosła w lidze także najmniej porażek.

- W ciągu roku dostajemy wiele zapytań odnośnie możliwości odbycia stażu trenerskiego. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się te, które zakładałyby udział przy treningach trenera Bjelicy. Nie jest to niestety takie proste. Chcąc wyjść jednak naprzeciw oczekiwaniom, szczególnie młodych trenerów, doszliśmy do wniosku, że doskonałą okazją dla nich będzie udział naszego szkoleniowca w roli jednego z prelegentów tegorocznej Lech Conference - tłumaczy Hubert Nowacki, koordynator projektu Lech Conference.

Tematem prelekcji Chorwata będzie: "Kontratak jako jedna z form gry ofensywnej pierwszego zespołu Lecha Poznań". W jej trakcie trener Bjelica nakreśli taktykę szybkiego przechodzenia z obrony do ataku. 46-latek opowie o znaczeniu kontrataku i jego istocie w dzisiejszym futbolu, skupi się także na kilku modelach tego elementu gry w kontekście występów prowadzonej przez niego drużyny.

Zapisz się już dziś!

Cały czas można zapisywać się na jedną z największych konferencji szkoleniowych. Cennik przygotowany jest zarówno wersji dla trenerów z Polski (w PLN), jak i zagranicy (w EUR). Każdy z gości podczas rejestracji ma możliwość rezerwacji zestawu słuchawkowego wykorzystywanego przy odsłuchu tłumaczenia symultanicznego.

Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj >>>

Następne mecze

Niedziela 23.02 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk
Piątek 28.02 godz.20:30
Jagiellonia Białystok
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij