2019-10-21 10:05 Adrian Gałuszka

Ben Knight pierwszym prelegentem Lech Conference 2019!

Rozpoczynamy cykl przybliżający sylwetki prelegentów zbliżającej się 10. edycji Lech Conference 2019! Na pierwszy ogień idzie trener związany od 14 lat z akademią Chelsea FC, Ben Knight. W piątek, 6 grudnia Anglik opowie na Hali UAM na Morasku o filozofii swojej szkoły piłkarskiej ze szczególnym uwzględnieniem drogi, jaką pokonuje w niej uczestnik Lech Cup 2012, Faustino Anjorin.

Chelsea FC to klub, który jest reprezentowany w stolicy Wielkopolski na Lech Cup od wielu lat. Przyjezdni z Wysp Brytyjskich zawsze doceniali organizację samych rozgrywek, ich poziom oraz ciągłe postępy, jakie z każdym rokiem dostrzegali na organizowanym przez Lecha turnieju. Przyjeżdżając do Poznania, przedstawiciele londyńskiej akademii sami ochoczo uczestniczyli przy okazji w Lech Conference, a teraz jeden z jej trenerów będzie miał okazję poprowadzić wykład samemu.

- Ben Knight to trener, który ma 14-letnie doświadczenie pracy w jednej z najlepszych zachodnich akademii. Funkcjonował w drużynach złożonych z zawodników pomiędzy siódmym, a jedenastym rokiem życia. Ceni sobie oba wydarzenia, które organizujemy, zawsze chętnie nas odwiedzał i chwalił atmosferę tu panującą. Znamy się z nim od kilku lat, dlatego tym bardziej cieszymy się, że to właśnie on będzie mógł przedstawić filozofię rozwoju zawodników swojego klubu - mówi koordynator konferencji, Hubert Nowacki.

Ciekawostkę stanowi fakt, że Knight oprze swoją prelekcję na przykładzie Faustino Anjorina. To urodzony w 2001 roku pomocnik, który wystąpił na Lech Cup w 2012 roku. Od tego momentu wychowanek Chelsea przechodził przez kolejne szczeble na drodze swojego rozwoju, by od lata tego roku zasilić bezpośrednie zaplecze pierwszej drużyny, czyli ekipę do lat 23. Mało tego, we wrześniu zadebiutował w zespole "The Blues" prowadzonym przez Franka Lamparda w spotkaniu Pucharu Ligi Angielskiej przeciwko Grimsby Town. Wykład oparty na przykładzie piłkarza z przeszłością w poznańskich zawodach z pewnością wzbudzi szczególne zainteresowanie u szkoleniowców, którzy sami biorą udział w Lech Conference od kilku lat.

W piątek, 11 października rozpoczęła się sprzedaż biletów na tegoroczną konferencję. Przypominamy, że liczba miejsc w tej edycji została ograniczona do 750, a już w przeciągu blisko tygodnia otrzymaliśmy spore zainteresowanie ze strony trenerów z całego naszego kraju oraz zagranicy. Nie warto czekać, zapewnij sobie miejsce na Lech Conference 2019 już dziś!

Następne mecze

Niedziela 25.10 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Cracovia
Czwartek 29.10 godz.21:00
Rangers F.C.
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij