2014-11-24 00:00 Karol Szumlicz

Strona Akademii Lecha Poznań już dostępna

Po wielu tygodniach prac rozpoczynamy nowy rozdział w historii Akademii Lecha Poznań. Od teraz najlepsza akademia piłkarska w Polsce ma swoją oficjalną stronę internetową.

Po wielu tygodniach prac rozpoczynamy nowy rozdział w historii Akademii Lecha Poznań. Od teraz najlepsza akademia piłkarska w Polsce ma swoją oficjalną stronę internetową.

Wszystkie mecze w jednym miejscu

Tylko na akademia.lechpoznan.pl możesz przeczytać raporty z wszystkich spotkań rozgrywanych przez Akademię Lecha Poznań. Każdy z raportów będzie okraszony fachowym komentarzem naszych trenerów. Chcesz się dowiedzieć, jak na boisku radzili sobie młodzi lechici? Już teraz dodaj stronę do ulubionych.

Bądź na bieżąco z Akademią... i nie tylko!

akademia.lechpoznan.pl to nie tylko raporty ze spotkań ligowych, czy pucharowych. Znajdziesz tu również wywiady z ekspertami, szkoleniowcami, oraz z samymi piłkarzami. Na przystawkę polecamy dwie rozmowy:

O ubiegłym roku w Akademii, Dawidzie Kownackim oraz o przykładach dobrego szkolenia młodzieży - wywiad z wiceprezesem Piotrem Rutkowskim >>>

Juniorzy starsi Lecha grają nie tylko o Mistrzostwo Polski. Marzeniami sięgają młodzieżowej Champions League - wywiad z koordynatorem Akademii Lecha Poznań, Markiem Śledziem >>>

Współtwórz stronę! Obserwuj nasze social media!

Wraz z otwarciem strony uruchamiamy kolejne kanały informacji, czyli media społecznościowe. Już teraz obserwuj nas na Twitterze>>> albo polub nasz profil na Facebooku>>>.

Dla spragnionych błyskawicznych informacji dedykujemy hashtag #AkademiaGra, który możesz z nami współtworzyć. Jesteś na meczu? Dodaj post na Twitterze z tym hashtagiem! To również dzięki Tobie pozostali sympatycy Akademii mogą dowiedzieć się o sukcesach szkolenia młodych lechitów.

Następne mecze

Piątek 26.02 godz.20:30
Warta Poznań
vs |
Lech Poznań
Wtorek 02.03 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Raków Częstochowa

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij