2020-12-04 16:39 Adrian Gałuszka , fot. Marcin Rajczak

Piotr Rutkowski prelegentem Lech Conference

To już ostatnie godziny zapisów na Lech Conference Online. E-konferencja dla trenerów odbędzie się w sobotę, 5 grudnia, a podczas niej uczestnicy wysłuchają cztery prelekcje o tematyce nie tylko szkolenia, ale także strategii zarządzania klubem piłkarskim. O tej drugiej kwestii opowie wiceprezes do spraw sportowych Kolejorza, Piotr Rutkowski.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy playlive.net z uwagi na pandemię koronawirusa w naszym kraju oraz całym świecie. Klub nie był w stanie zorganizować jej w tradycyjnej formie, ale poczynił wszelkie starania, by móc podzielić się wiedzą ze szkoleniowcami pragnącymi poszerzać swój warsztat. Stąd nie tylko wykłady trenerów poszczególnych drużyn niebiesko-białych, ale także wiceprezesa do spraw sportowych, Piotra Rutkowskiego. Jeden z szefów Kolejorza pełni ważną funkcję w klubie od blisko 15 lat, a doświadczenie zebrane w tym okresie pozwoliło między innymi wypracować nowy model funkcjonowania Lecha.

- W swojej prelekcji będę chciał przybliżyć strategię naszego klubu na wielu płaszczyznach. Pokażę na konkretnych przykładach, jakie w przeszłości popełnialiśmy błędy, które jednak stopniowo eliminowaliśmy z naszego funkcjonowanie poprzez poddanie naszych działań głębokiej analizie. Wiemy, że cały czas posiadamy rezerwy w licznych obszarach i żeby dalej się rozwijać, musimy nad nimi bezustannie pracować - opowiada wiceprezes do spraw sportowych.

Żeby zapewnić sobie miejsce na tegorocznej e-konferencji, należy odwiedzić platformę playlive.net oraz postępować zgodnie z podanymi pod tym adresem instrukcjami. WAŻNE! Platforma jest kompatybilna wyłącznie z przeglądarkami Edge i Chrome.

Partnerem merytorycznym konferencji jest czasopismo "Asystent Trenera". Nie zwlekaj, zapoznaj się z pełnym harmonogramem nadchodzącego wydarzenia i kup dostęp do Lech Conference Online 2020 już dziś! Przypominamy, że odbywające się w sobotę, 5 grudnia wydarzenia jest certyfikowane.

W związku z zapytaniami postanowiliśmy wydłużyć dostęp do zapisu nadchodzącego Lech Conference. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani sobotnim wydarzeniem, a nie mogą w nim uczestniczyć, umożliwiliśmy odtworzenie całej konferencji do 48 godzin po jej zakończeniu.

Następne mecze

Sobota 17.04 godz.17:30
Raków Częstochowa
vs |
Lech Poznań
Wtorek 20.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij