2021-04-12 14:24 Lech Poznań , fot. Przemysław Szyszka

Dzień z trenerem w LechTV

We wtorek piłkarze Lecha Poznań - po dniu wolnego - powrócą do treningów i rozpoczną przygotowania do kolejnego meczu ligowego. Zajęciom prowadzonym po raz pierwszy przez trenera Macieja Skorżę będzie przyglądać się kamera klubowej telewizji. Fragment treningu będzie można zobaczyć na żywo na kanale LechTV na YouTube.

Od poniedziałku nowym szkoleniowcem Kolejorza został oficjalnie Maciej Skorża. We wtorek poprowadzi pierwsze zajęcia z zespołem, a później weźmie udział w specjalnej konferencji prasowej, na której odpowie na pytania mediów. Klubowa telewizja Kolejorza pokaże kibicom oba te wydarzenia.

Fani niebiesko-białych najpierw będą mogli zobaczyć blisko półgodzinną transmisję z zajęć (start o godzinie 11), a później szkoleniowiec Lecha spotka się z dziennikarzami na konferencji prasowej (godzina 16). Co ważne, opiekun Lecha odpowie również na pytania kibiców. Spośród zagadnień, które pojawią się w karcie społeczności na YouTube, wybierzemy trzy, które rzecznik prasowy Kolejorza odczyta trenerowi Skorży.

Następne mecze

Niedziela 16.05 godz.17:30
Lech Poznań
vs |
Górnik Zabrze

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij