2018-12-11 12:25 Karol Szumlicz

Zimowe wakacje z Lechem Poznań

Zbliża się czas ferii zimowych. Lech Poznań Football Academy jak co roku organizuje obozy i półkolonie piłkarskie łączące w sobie wypoczynek oraz profesjonalny trening dla dzieci. Co w tym roku znajduje się w ofercie?

Wyjątkowy obóz w Rybniku

Jest to nowy punkt na obozowej mapie Lech Poznań Football Academy. Młodzi lechici zakwaterowani są w hotelu, z którego usług korzystali piłkarze Cracovii, Górnika Zabrze oraz Piasta Gliwice. Świetna baza treningowa, która satysfakcjonuje nawet najwybredniejszych zawodników. Zarówno chłopcy jak i dziewczynki od 7 do 12 lat będą pod opieką trenerom Lecha Poznań. Oczywiście oprócz atrakcji czysto piłkarskich, w planie wycieczki jest poznanie atrakcji Wisły i Szczyrku.

Lech Poznań Football Academy zapewnia codzienne treningi piłkarskie z trenerami Lecha Poznań, wykłady teoretyczne, pełne wyżywienie, piłkarskie gadżety, ubezpieczenie NNW oraz codzienną relację foto-video na facebookowym fanpage LPFA.

Zimowe półkolonie na Stadionie Poznań

Wraz z początkiem zimy zapraszamy do udziału w piłkarskich półkoloniach z Lech Poznań Football Academy. Odbędą się one na Stadionie Poznań. Nie ważne, czy grasz już w struktach LPFA, czy jeszcze nie trenujesz – wszystkim uczestnikom gwarantujemy olbrzymią dawkę piłkarskich emocji pod okiem najlepszych trenerów Lecha Poznań. Zajęcia będą odbywały się na boiskach treningowych przy stadionie Kolejorza oraz innych obiektach sportowych w Poznaniu.

Pierwszy turnus rozpoczyna się już 14 stycznia i potrwa do 18 stycznia. Drugi – od 21 do 25 stycznia. Więcej informacji uzyskacie Państwo na stronie www.lpfa.pl.

Następne mecze

Piątek 20.09 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Jagiellonia Białystok
Wtorek 24.09 godz.17:30
Chrobry Głogów
vs |
Lech Poznań

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij