2020-11-11 10:36 Wiktoria Łabędzka

Społeczność na TikToku

"2020 będzie należeć do TikToka" - pisało pod koniec ubiegłego roku wiele branżowych mediów. I miały rację, ponieważ platforma zyskuje popularność, stając się coraz atrakcyjniejszą formą komunikowania za pośrednictwem Internetu. Z szybko rozwijającego się medium korzystają sportowcy, federacje czy klubu, wśród nich oczywiście Lech Poznań. Obserwuje nas ponad 10 tysięcy osób, dołącz i Ty!

TikTok to globalna społeczność oparta na tworzeniu oraz udostępnianiu krótkich materiałów wideo. Zainteresowanie aplikacją nie słabnie, a coraz częściej sięgają po nią organizacje czy znane osobistości. Obecnie swym zasięgiem obejmuje 150 państw, czym pozwala docierać do szerokich grup odbiorców. Z platformy korzysta również Lech Poznań, należąc do piątki klubów ekstraklasy, będących aktywnymi użytkownikami medium.

Ostatnie miesiące to stały, utrzymujący się na dość wysokim poziomie, przypływ obserwatorów naszego profilu. Tydzień po tygodniu osiągaliśmy progi następnych tysięcy aż wreszcie udało przebić się "dziesiątkę", lecz na tym nie poprzestaniemy: tylko w ostatnich dniach zanotowaliśmy rekordowy skok popularności - 1 300 nowych osób. Dlaczego warto nas obserwować? Ponieważ wciąż się rozwijamy, gwarantując interesujące oraz zabawne materiały.

Jak znaleźć nas na TikToku? Zainstaluj aplikację, a następnie wyszukaj nazwę użytkownika: @lechpoznan. Profil dostępny również TUTAJ >>>

Następne mecze

Sobota 17.04 godz.17:30
Raków Częstochowa
vs |
Lech Poznań
Wtorek 20.04 godz.20:30
Lech Poznań
vs |
Lechia Gdańsk

Polecamy

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Więcej

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
tel. 602-368-268 (10:00-17:00)
tel. 602-368-369 (10:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

Chcemy, aby korzystanie z naszych stron było dla Ciebie przyjazne. W tym celu staramy się dopasować treści oraz prezentowane reklamy do Twoich zainteresowań i preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu gromadzonych za ich pośrednictwem danych osobowych przez nas i naszych partnerów. Przez dalsze, aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, wyraziłeś na to zgody.
Dowiedz się więcej >

Zamknij