Kontakt

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza Biura Obsługi Kibica:

SEKRETARIAT:

Tel. 61 886-30-00
lech@lechpoznan.pl

Biuro Prasowe KKS Lech Poznań S.A.

Rzecznik Prasowy

Maciej Henszel
maciej.henszel@lechpoznan.pl
Tel. 698197986

Kierownik Biura Prasowego

Lilianna Szymczak
lilianna.szymczak@lechpoznan.pl

Rzecznik Prasowy Lecha II Poznań

Adrian Gałuszka
adrian.galuszka@lechpoznan.pl

Marketing:

marketing@lechpoznan.pl

Biuro Obsługi Kibica:

Infolinia biletowa
Tel. 602-368-268

Grupy zorganizowane
Tel. 602-368-369

Bilety Premium:

Tel. 602-644-551
premium@lechpoznan.pl

Sklep:

Sklep internetowy
Tel. 600 589 273

Sklep Stacja Kolejorz Stadion
tel. 61 886 30 60
sklep@lechpoznan.pl

Sponsoring i reklama:

biznes@lechpoznan.pl
Tel. 882 198 231

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

dr Agnieszka Stępień – Banach
inspektorodo@lechpoznan.pl

Recommended

Newsletter

Subscribe

More

KKS LECH POZNAŃ S.A.
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań

Infolinia biletowa:
602-368-268 (9:00-17:00)
602-368-369 (9:00-17:00)

Tel: 61 886-30-00
mail: lech@lechpoznan.pl
Biuro Obsługi Kibica

This website uses cookies, which are vital for it to work properly. If you continue without changing your settings, you consent to our cookies on this device in accordance with our cookie policy.

Close