2018-09-21 23:24 Karol Szumlicz , PC Przemysław Szyszka

Trenerzy po meczu Arka – Lech

Lech Poznań przegrał w Gdyni z miejscową Arką 0:1. Bramkę dla gospodarzy zdobył Michał Janota. Oto co mieli do powiedzenia po spotkaniu trenerzy: Ivan Djurdjević oraz Zbigniew Smółka.

Ivan Djurdjević (trener Lecha Poznań)

Znowu przegrywamy i nie jest to łatwy moment dla nas. Zagraliśmy dziś o wiele lepiej niż w meczu z Legią i to było widoczne. Chcieliśmy grać, było widać, że zawodnicy zareagowali bardzo dobrze po tym wszystkim co się działo ostatnio. Uważam, że brakowało nam w tej pierwszej połowie bramki. Momentami graliśmy dobrze, ale też momentami mieliśmy problemy. Na drugą połowę wyszliśmy zdecydowanie, mieliśmy przewagę i znowu brakowało tej bramki. Niestety poszło to w drugą stronę. Zrobiliśmy wszystko, żeby ten mecz wyrównać, ale nam się nie udało.

Zbigniew Smółka (trener Arki Gdynia)

Bardzo się cieszę z tego pierwszego zwycięstwa przed własną publicznością, bo ona jest wspaniała i na to zasłużyła. Mecz był bardzo otwarty, z wielu stron. Cieszy to, że z taką drużyną jak Lech Poznań możemy prowadzić tak otwarte spotkanie. Nie było z naszej strony słabego piłkarza, natomiast było kilku piłkarzy wybitnych. Jasne, mieliśmy troszkę szczęścia, ale i pecha bo różnie się to mogło skończyć. Na takie spotkania warto przychodzić i jestem szczęśliwy, że przy okazji urodzin Pavla Steinborsa mogliśmy mu sprawić miły prezent na urodziny.