Abdul Aziz Tetteh nie zagra w kolejnym meczu ligowym. Pomocnik z Ghany w piątkowym spotkaniu z Koroną Kielce obejrzał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie.
26-letni piłkarz został upomniany przez sędziego jeszcze w pierwszej części spotkania. W 38. minucie spotkania sfaulował Rymaniaka i obejrzał żółtą kartkę. Ponieważ to kolejne tego typu upomnienie Tetteha w obecnym sezonie nie będzie mógł zagrać w spotkaniu z Bruk-Bet Termaliką.
To spotkanie odbędzie się w niedzielę, 7 maja o godz. 15:30.
Next matches
Thursday
16.07 godz.19:00
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Tuesday
21.07 godz.19:00
Aarhus GF
Lech Poznań
Recommended
Subscribe